ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Sakin ol :joy: ats yada ets taraftarı değilim 1 haftadan fazladır ikisini de oynamıyorum sıktı aynı yollar :smile: ama ats nin atmosferini ets ye tercih ederim(!)

1 Beğeni

Rami nasıl 3000mb kullanıyor bende 8000 mb kullanıyor

Afterburner’dan "RAM usage/process"i işaretlerseniz sadece o uygulamanın kullandığı rami gösteriyor.

Tavan bozuk dıyolardı bı ara normalde orası görünmüyor 0 kamerası ıle bakmış adam

Ats lobisi olarak sizi her zaman yeneriz biz :grinning:

2 Beğeni

GPU’na oc yapabiliyorsan yap, fps artışı olabilir. Ayrıca GPU’nun sıcaklığı hiç iyi değil eğer dikkat etmezsen kartını yakabilirsin.

Kral ordaki yazan kullanım miktarı sen sıcaklık olarak mı gördün :slight_smile:

5 Beğeni

Çok saçma bir sorun ya kimine göre bu hata değil ama elbette bu bir hata arkadaşlar :grimacing: özellikle harita yapanların canını sıkacak bir hata çünkü yol kenarlarına dinlenme alanlarına da koyuyoruz bu arabalardan ve plakaları saçma sapan plakalar ayrıca ikiside birbirinden farklı olunca inanın can sıkıyor çünkü malum göze illaki çarpıyor ortalık yerde olunca :grinning: Ama Allahtan park eden tırlarda bu sorun yok… :joy:

g_show_game_elements 1, bunu 0 yapınca simgeler gidiyor mu gerçekten ?

Gizleniyor sadece. Üstüne gidince etkileşime geçebiliyorsun.

1 Beğeni

e iyimiş senelerce boşuna modla uğraşmışız.Yükün hangi peronda olduğunu öğrenebiliyor muyuz console dan acaba ?

Hayır, GPU sıcaklığından bahsettim?

Orada gpu sıcaklığı yazıyormuda

2 Beğeni

Yüzdeyi derece olarak görmüşüm, Allah kahretsin :smiley:

1 Beğeni

Yaşlılık zor bir durum. :laughing:

2 Beğeni

1.40 da performans efsane olmuş çok çok nadir fps drop oluyor olsa da hissetmiyorum. Frametime grafiği düz bir çizgi halinde. 900km’lik yolda 1 defa flan oluyor.Eskiden kısa aralıklarla tekrarlardı. Artan ram kullanımında payı olabilir.

2 Beğeni

Bu oyun ya bizle dalga geçiyor ya da ne bileyim çok garip. Kantarda 33 ton çıkan araba 16km/h’da dönüş alırken boş arabaymış gibi kayıyor. Tamamen saçmalık, yağmurlu havada oynama diyeceksiniz ama yağmurlu daha güzel bu oyun. SCS oyunun bir yerini yaparken diğer yerini saçma sapan seviyelere getiriyor. Gerçekte yerler buzlu olunca bu kadar kaymıyor yüklü araba. 1 oldu 2 oldu ben kendimde suç aradım hızlı girmişimdir dedim ya da retarderi 2 kademeden fazla çekmişimdir dedim ama yok. ALT + F4 attım en son sinirlenip. Bu durumu scsye nasıl geri bildirim olarak verebiliriz ?

Ben senelerdir yağmurda kaydırmayı başaramıyorum siz nasıl başarıyorsunuz anlamıyorum .

Bu arada Stuttgart tarafında çökme yaşayan var mı ?

1 Beğeni

Valla aga bilemicem, asıl nasıl kaydırmamayı başarıyorsun ben sana sorayım :smiley: Stuttgart tarafına gitmedim daha, Fransaya gidiyorum İstanbuldan. Olmadı Avusturya yerine Almanya üzerinden geçerim bakarım bi

Virajı almadan önce frene bas virajı hafif gazla al.Retarder i mümkünse yağışlı havada kullanma.Bir de arkanda sonuçta ağırlık var, onun ağırlık merkezini hesaba kat.Biraz da tır sürüş videoları izle :smiley: