ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Iberia ya kadar bekleyecektim ben de ama duramıyorum artık :smiley:

1 Beğeni

Adamın scsden istihbaratı var.Tabi öyle söyler…:face_with_hand_over_mouth:

4 Beğeni

Asıl bombaları 1.41’de bekliyorum :shushing_face:
Çünkü hazır olan birçok proje var ;
-Krone Fabrikası
-Karla alakalı dosyalar
-Rigid şasiler
-Multiplayer (1.41’de gelmez ama sene sonu gelir)
-Sürücü kursu
-Belki yeni bir çekici
-Hava olayları (kar dosyaları falan var zaten)
-Kirlenme (düşük ihtimal)
-Yada başka birşeyler

7 Beğeni

Kar Dosyaları

norm

(:camera_flash: @ONURKULL)

Krone Fabrikası

krone factory

(:camera_flash: @Swanky)

(:camera_flash: @anilonursal)

Rigid Şasiler

(Oyun dosyalarında da mevcut fakat resmini bulamadım)

Driving School - Sürüş Kursu

(:camera_flash: @HasanOfke

Multiplayer

(:camera_flash: @HasanOfke)

15 Beğeni

Bence Anti-allasing’de iyileştirme olmalı. Işıklandırma ile aşırı fazla tırtıklanma ve titreme başladı bende. Ve aşırı rahatsız ediyor :frowning:

17 Beğeni

Euro Truck Simulator 2’nin yeni görsel aydınlatma sistemine kavuştuğu 1.40 güncellemesi tam sürüm olarak yayınlandı.

Bu akşam yine kısa bir yayın yapıcaz gibi…

6 Beğeni

Hiç sorma ya geçen gün ats de giderken köprünün üstünden tren geçiyor sandım meğer köprü git gel yapıyormuş :sweat_smile: titremeden dolayı iyice sinir bozucu oldu bu .durum

3 Beğeni

Sayın değerli arkadaşlarım. Dayanamayacağım, sabredemiyorum. Range-T’nin geldiği gün meydana çökeceğim.

4 Beğeni

Aynı heyecanı paylaşıyorum. Eski Rnge t yide alacağım bu gün bir hafta birini diğer hafta ötekini kullanacağım. :slight_smile:

ben hiç beta kullanmadım şimdi arkadaşlar oyunu ilk defa açıcam bütün modları kaldırıp öylemi gireyim oyuna yani ses modu trailer modu? bu sevdiğim modları ne zaman kullanabilirim peki

1 Beğeni

Emin değilim ama şu kar dosyalarını ana menü için (bir arka plan var karlı dağ temalı) kullanmış olamazlar mı ?

Ama bunlar kar taneleri :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Doğru hatırlıyorsam eğer kar da yağıyordu.Ama emin değilim zaten.Olmayabilir de.

https://youtu.be/icmoZhxzArw dakika 1:24 evet kar yağıyordu.

Aynen dün ATS oynarken sinirlerim bozuldu. Çimenlere falan bakıyorum piksel piksel gözüküyorlar.(İlk başta gözlerim bozuldu sandım :D) Ölçeklemeyi %200e düşürünce sorun ortadan kalkıyor ama öyle oynamaninda bir anlamı kalmıyor.

yandık valla fps düşüşü var 1.40 da 1.39 a dönme şansımız yokmu varmı öle bir ayar?

Steam de ets 2 yazısının üzerine sağ tıkla oradaki seçeneklerden özelliklere bas çıkan ekranda beta diye kısım var oraya tıkla orada 1.39 yazanı seç bu şekilde geri dönebilirsin. :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler

1 Beğeni

1.39’a dönmeden önce ssao kullanıyorsan onu kapatıp oyna fps yükselişi elde edersin bir miktar.Memnun kalmazssan sonra dönersin.

1 Beğeni

Man 2021 gelse, MP5 gelse… var bi hayalimiz. Umarım promods çabucak uyarlanır deli olduk izlanda’sız.