ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

Şu oynun aa düzelmesi lazım artık yeter .D

1 Beğeni

Hazır veri girişi yokken, birkaç tane daha gönderdim :slight_smile:

Tırtıklı şerit sesi aslında oyunda bulunuyor ancak yeni yol tiplerinden dolayı duyamıyoruz. Buyrun video…

Aalborg tünelinin giriş ve çıkışlarında bu sesi duyabilirsiniz. Video da görüldüğü gibi kavşak bağlantısına girdiğim de ses kesiliyor. Umarım düzeltilir…

Bahsedilen tırtıklı şerit yolun en sağındaki; yoldan çıktığınıza dair uyaran şerit mi? yoksa Road to Black Sea de kavşaklara yaklaşırkenki şeritler mi? Eğer 2. söylediğimse onlar yolların üzerine tek tek elle ekleniyor. Önceden sesi vardı şimdi gelmiyor tabi. O şeritlerin hepsi için ayrı yol eklenmemiş editöre, tek tek ekleniyor. Çok da uğraşmak gerekiyor orası ayrı :smiley:
Yol kenarındaki şeritler ise “gördüğüm kadarıyla” sadece Promods’ta ve Black sea’de ses çıkartmıyor. Raporlanır düzeltilir, çok da dert edilecek birşey değil gibi.

2 Beğeni

Öncelikle selamlar herkese 29 yaşında evli barklı işinde gücünde oyun oynamayı seven bir adamım oynadığım tek oyun ets2 değil sıradan bir oyuncuyum. Ve ben bir oyuncu olarak beklentimi isteğimi şikayetimi memnuniyetimi dile getirme hakkına sahibim eğer oynuyorsam bir oyunu. Burası bir FORUM buranın amacı zaten bu tip şeyleri tartışmak beyan etmek demi? Haklı olunan bir kısım var evet mesela beğenmezsen oynamazsın bu kadar basit ama eleştiri yapan kişilere sürekli saldıran bi tayfa var arkadaşlar bu neyin fanboyluğu? Amacınız ne? Komik görünüyosunuz bilin. İster 9 lira olsun ister 900 lira olsun birileri bi eleştiri veya istek yapıyorsa bu oyunu sevdiğinden beklentisi de artıyor demektir. Son gelen güncelleme ile ets2 gerçekten müthiş oldu evet ama ben bi oyuncu olarak yeni tırlar veya kombinasyonlar vs vs isterim,neden? E çünkü örnekleri var… Fikrimizi de burda belirtiyoruz,neden? Çünkü burası bir forum sitesi. Sonra şu para olayları dlc vs… Bir oyuncu olarak umrumda değil bedavaysa da paralıysa da bu scs yi ilgilendirir onların alanı bu konu… Reklamcılığı var pr ı var muhasebesi var vs vs vs. Evet bi Tesla değiller :)))) ama Türkiyede bir esnaf dükkanı da değiller. Tüm dünyada oynanan fenomen bir oyundan bahsediyoruz. Belli kombinasyonlar yeni tırlar lisanslar vs vs bunlar bu şirketi zorlamaz. Birşeyleri sunsunlar paralı yapsınlar ama sunsunlar anladınız mı. Harita alıyosak tır da alırız vs şeylerde alırız sıkıntı yok ama sunsunlar. Karşıt görüş görünce saldırmaktan vazgeçin.

9 Beğeni

Hocam o konuyu kapatali çok oldu çoook :smile:

%600 Ölçekleme - %200 Yansıma

26 Beğeni

konuyu ısrarla açan x kişisi bulunu eleştirmek değil farklı sebeplerle yapıyor. yeri geliyor bizde eleştiriyoruz. hatta üsteki mesajda da belirttim. o arkadaşa bu şekilde tepki gösterdiklerinde bende aynı sizin gibi bu tepkileri gereksiz ve saçma buluyordum. bu tarz mesajların sürekli düzenli bir şekilde gelmesi artık can sıkıcı oluyor. kendi çıkarları için forumun huzurunu kaçırmaktan başka bir şey değil. ve ortada olmayan hurafelerle polemik yaratmaya çalışıyor. bu oyunu oynayan herkesin yaşı sizin benim gibi görece olarak büyük değil. küçük kardeşlerimizde buna atlıyor. arkadaşta amacına ulaşmış oluyor. ilgili kişinin geçmişini görseniz emim siz de farklı sebepler olduğunu görürsünüz.
son olarak gerçekten konu çok uzadı umarım bu tarz konular bir daha yaşanmaz. uzun zamandır buradayım adeta burada büyüdüm. en keyif kaçırıcı konular bu tarz kişisel amaçlar uğruna yapılmış konular.

6 Beğeni

iyi ki dünyaya ekran kartın olarak gelmemişim

9 Beğeni

Vay arkadaş parka 2 3 gün girmedim neler olmuş yaw :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Dün niyeyse bir anda Ats ye yüklendik. :joy:

diyecek birşey yok :pensive:

haklısınız hocam konuyu kapattık üstüne başka şeyler konuştuk inatla bu konu tekrar tekrar açılıyor ne bu polemik yaratma çabası anlamıyorum

Emin ol keyfim yerinde kişisel bir durum söz konusu değil ? Boş yere bence laf kalabalık yapma ? Prim için burada değilim ihtiyacım yok (Ben senin yerine söyleyeyim dedim) uzatmayın artık , ne oyunmuş arkadaş toz kondurmayın siz dediğime nasılsa önünde sonunda geleceksiniz :wink: Bu oyun için ne mücadele verdigimi herkes biliyor bak ama herkez ! Ayrıca o küçük genç arkadaşlarına bir sor beni bakalım ne diyecekler ? Kimse onları sallamazken biz hayalet olarak duymazdan görmezden gelmedik onları ? Kimsenin kafasının karıştığı yâda karıştırıldığı falan yok ? Hep aynı yorum ve cevaplar farklı bir şeyler yazın artık … Susacak halim yok kusura bakma :wink: Ama uzatıpta gerdirmeyin yeter konu kapansın pişman ettiniz be :+1:

1 Beğeni

Yok ya , siz beni buradan kovun yapıcı olmaya çalıştıkça üzerime anlamsızca geliyorsunuz ? … Anlayamıyorum ? …

:+1::smiley:

güzel dostum konu kapansın diyorsun. kapatıyoruz sonra farklı polemikler açıyorsun ne alaka?

En son hangi mesajımda terso bir durum gördün de böyle nefretle bakıyorsun bana ? Ayıptır ya ? Yeter kapa geç ? Hayret bişey ? … Ben biraz isyankar bir tipim arada yazar geçer dinlerim hepsi bu ? Bırak geç … Şu an forumu seninle beraber meşgul ediyoruz farkında mısın ?

1 Beğeni

bu uzatılan konu an itibari ile kapanmış olsun forumu okuyanları usandırıcak bir tartışma oluyor başka konu açılırsa artık çok iyi olucak :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

600 ölçekleme yaptım ekran kapandı az daha kartı elime alıyordum :joy:

5 Beğeni