ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

He yakında şöyle bir yöntem ilede gelirse Scs şaşırma , söylüyorum dinle ;

• Harita Dlc’si satmak için , yeni yapmış oldukları araca özel bir kontakt kod ile “Harita Dlc’si” sistemi getirmek ? Yani X Bir Harita Dlc’si olmadan yeni araca sahip olamamak ? X Bir Harita Dlc’si İle Yeni aracın galeride çıkması ve kullanılması gibi ? Yani … Örnek olarak ;
  • Iberia Harita Dlc + Yeni Actros Mp5 (Iberia’yı satın almadıysan Mp5’te yok gibi mesela)

Emin ol asla şaşırmam … TmlStudios Yayıncılar İle iletişim halinde samimi dialogları ile çok meşhur , Scs’nin yaptığı gibi yapmamakla beraber çokta ilgililer .

Yani Scs SoftWare elinde çoktan çizmiş ve hazır bulundurduğu yeni 4 aracıda bence bu sistem ile getirebilir ? Ki daha fazla kazanabilsin … Bu adamların Road To The Black Sea’den itibaren aç gözlü davranmasına ben hepinizden daha da çok şaşırdım inanın bana …

Keza 6 ay evvel bahsettiğim "Kitlenin midesi bulandı artık Ets 2 içerikleri görmek istemiyorlar , Scs ve bize inanmıyorlar " cümlelerimde de işte bundan bahsetmiştim . Konu konuyu açıyor ama bence saygı çerçevesinde bunlardan da konuşmanın vakti çoktan geldi diye düşünüyorum … Çünkü yayıncı inanın bana önemli bir faktör ! Ama ben artık ne görüyorsam o kadarından bahsedeceğim videolarımda !

• Euro Truck Simulator 2 delisi biriyim halen bu doğru , amacım da görmek istediklerini dile getirmekten çekinen oyuncu ve izleyici kitlesinin sesi olmak (He bu arada Youtube cephesinde inan hala popülerim ağlamayacağım yani)

• 400.000K’lık kanallar düşünsün gerisini …

• Scs eteğindeki jetonlardan 1 tanesini artık salla gelsin !
    #YeniAracıBizeArtıkVerScs :wink:
    #AcilHeyecanLazım

3 Beğeni

Bir oyundan memnun değilsen oynamazsın, alternatiflere yönelirsin. Her gün kötülemenin şikayet etmenin ve insanlarla tartışmanın bir mantığı yok.

23 Beğeni

ben bu anı yaşamıştım ya dejavu oldum.

1 Beğeni

Kendi modlarına doğru düzgün tır bile modelleyemeyen,hazır model kullanıp göstergeye kafam kadar logo yapıştıranlar Scs Software’nin yaptığına laf ediyor :smile:
@LazJedi 'ın dediği gibi beğenmiyorsan çık git oynama babanın firması falan değil SCS.Dandik bir tır için lisans alalım derken adamların kıçı yırtılıyor afedersiniz ama :smiley:
Gelmişsiniz burada laf ediyorsunuz scs onu yapmıyor,scs bunu getirmiyor,scs aç gözlülük yapıyor…
Beta sürümdeki hatalara laf ediyorsunuz çok kötü olmuş diye.Ulan görmüyormusunuz koskoca open beta yazısını.Topluluk olarak sorunları bulup rapor etmemiz lazımki tam sürüme kadar sorunlar ortadan kalksın.Tır getirmek kolaymı sanıyorsun da tır istiyorsun :smiley:
Onun modellemesi var,lisansı var,optimizasyonu var,var da var.Gerçi sana kolay tır yapmak ne olucak hazır model al>kendi logonu heryere yapıştır>sonra oyuna :smiley:
Koca 8 senelik oyunda daha eksikler varken adamlar niye tırla uğraşsınlarki…
Saçma…
Çok Saçma…
Sadece yorum kirliliği yapıyorsunuz bu saçma isteklerinizle :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Neyse, polemik etmeyelim. Umarım Scs bundan sonra emin adimlarla her güncellemede daha guzel şeyler çikartır önümüze ki biz inanıyoruz öyle de yapiyorlar.

Ben otobüsçü olduğum için tırlar için fazla muhabbete giremem. Ne yazik ki Ecs cikmadi keske çiksaydi. Belki ileriki yıllarda çıkar .

1 Beğeni

adamlar ışık sistemini yeni değiştirdi. fmod geldi. bunların hangi birinden para aldı ? sen para almasan video çeker misin? scs çalışanları orada babasının hayrına durmuyor. biz bunları anında unutup farklı şeyler bekleyip abartıyoruz. daha 1.40 beta bitmedi unutmak için çok erken. pavel tırların hep ücretsiz olacağını söyledi bizim için çok iyi ama scs için çok yanlış bir karar. sen tırları harita ile bağlamaktan bahsediyorsun ne alaka ? diğer oyunlara bak kategorisi hiç fark etmez mutlaka oyun içi satın alımlar var. iracing mesela girmek için aylık para ödüyorsun. araç için ayrı para, pist için ayrı para… asetto pist ücretsiz araçlar ücretli. fernbus her otobüs saçma sapan fiyat oyun parası kadar dlc mi olur? scs ülkemize özel fiyatlandırma yapıyor bunu yapmayan bir çok firma var. 9 tl ye oyun alıyorsun daha ne bekliyorsun anlamadım ? peki şimdi scs aç gözlümü davranmış oluyor ? ayrıca sorunlar her oyunda olabilir mesela gta online girebilmek için kırk takla atıyoruz. görevlerde bugda kalabiliyoruz. kaç yıl oldu oyun çıkalı. ets 2 de oynanışı etkileyen hiç bir sorun yok. son olarak önceden sana gösterilen tepkileri abartı buluyordum. olabilir eleştirebilir diyordum ama bence bu tarz davranışların arkasında başka sebepler yatıyor. arada bir gelip buraları gazlayıp gidiyorsun. oyuncu kitlesinin çoğunun yaşı küçük bu kişilere yanlış bilgilendirmeler yapıyorsun bunlara hiç gerek yok.

19 Beğeni

Aynı şeyi düşünüyorum ne bu scs ye karşı olan kin? Adamlar ne yapsa yaranamıyor kimseye millet ışıklandırma ışıklandırma diye ağlarken ışıklandırma geldi 1 ay olmadan unutuldu bile ( önemli bir güncelleme olduğu) neymiş halkın sesiymiş abicim sen kendi isteklerini kendi scs ye olan kinini kusabilirsin ama burada ınsanları ben sizin sesinizim kimse memnun değil scs den artık dur dememiz lazım bunlar ne demek? Kendin istemiyor beğenmiyor olabilirsin ama insanları bu şekilde örgütlemenin bir mantığı bir manası yok oyundan memnun olan beğenen oynar! Selçuk abininde dediği gibi beğenmiyorsan oynama kardeşim !

3 Beğeni

Linç zamanı diyorsunuz yani , pekala teşekkürler …

1 Beğeni

Scs yi ölümüne savunmanın da ölümüne eleştirmenin de bir mantığı yok sevmezsen oynamassın bu kadar basit niye bu kadar büyütüyosunuz bazı şeyleri oyun bu yav :smiley:

5 Beğeni

Önceden youtube kanalındaki videoları düzenli izlerdim. SCS konusunda eleştirilerini haklı buluyorum ama TML oyunlarında o berbat direksiyon kontrolü, optimizasyona rağmen kulağının üstüne yatıyordun. Sebebi TML bütün DLCleri sana ücretsiz verdiği için miydi?
Bu hassasiyeti şimdi SCS’ye karşı göstermendeki amaç DLClerin ücretsiz olarak tarafına yollanmaması mı?

8 Beğeni

Aç gözlü demek biraz ağır değil mi ?

yav arkadaş yine nasıl bi fight dönüyo burda. 8 yıllık oyun için birbirimizi kırmaya ne gerek var. scs güncelleme konusunda çok yavaş ilerliyor kabul ama adamların politikası bu zaten yoksa her şeyi anında getirseler yine bir kusur buluruz illa ki. adamlar gelmesi gereken özellikleri parça parça getiriyo ki biz sıkılıp oyunu bırakmayalım diye. lütfen eleştirirken bu yönden de bakın biraz.

1 Beğeni

Aslında evet ben dürüst bir adamım şöyle ki %50 %50 … Biz her güncellemede senin berbat güncelleme oyunlarını ballandıra ballandıra anlatacağız şişire şişire , sen bize Key yollamayacaksın ? Ama son 6 aydır Key umurumda bile değil bana inan dostum :wink: Tatmin edici unsurlar gelse inan ilk önce ben para verip alırım . Anlatmak istediğimi gerçekten mantık ile yaklaşıp anlayan arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum . Son olarak şunu dile getirmem gerek ki ; Scs gerçekten artık bu işin getirisine fazla kafayı takmış durumda . Ben artık her yeni güncellemede olmayan göremediğimiz şeyleri şişirmekten usandım … Aman biz inanıyoruz , aman kötü göstermeyelim , Hadi gençler süper Dlc hemen steam’e , falan filen ? … Inan bana faydam var bu oyunun tanıtımında . Ama artık bezdim , ticari kafa samimiyeti götürdü maalesef … İsteğim ve anlatmaya çalıştığım şey (duymak istediin şey) kitlenin artık dürüst bir şekilde yapılan yâda yapılmayanları görüp , konuşup yazması . Ne zamana kadar öveceğiz ? Sabaha kadar konuşalım ne değişecek ? Gibi Gibi Gibi … Hasan beni az çok tanır kavga pesinde asla değilim . Bu platformda en sevdiğim şey yüzünden zaten hala buradayım , " Gerçekleri gören bir kaç insan bile yapıcı tahminler duymak yürütmek " … Ben artık kitleyi oyalamaktan usandım , FeedBack’leri duymayan ey Scs … Kendi bilir , durum hiçte iyiye doğru gitmiyor halen bunu düşünüyorum (Önemsediğim için , kaygılandığım için)

• Beni dinleyip yazdıklarımı okuyup , iyi kötü yorum yaptığınız için :pray:
3 Beğeni

resim

18 Beğeni

Fight’a gerek yok , konuşalım :wink::+1: Seviyoruz burayı , Park güzel :face_with_hand_over_mouth:

Oyunlar eğlenip güzel vakit geçirmek için varlar. Bu kadar kafaya takıp kendinizi yormaya gerek yok. Severseniz oynarsınız sevmezseniz oynamazsınız olay bu. :slight_smile:

4 Beğeni

Biraz frenlemeye ihtiyacımız var :sweat_smile:

2 Beğeni

:face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth: #FrenZamanı

Eleştirilerinde katılmadığım hiçbir nokta yok. Ama tekrardan Bakara Suresi uzunluğunda bu uzun paragrafı bana yazman anlamsız. Benim demek istediğim Fernbus’ı da eleştirecek misin acaba. Amacım asla SCS’ye avukatlık yapmak değil. Son zamanlarda yaptığım yorumlarla beni bu forumda tanıyan olmuştur diye düşünüyorum. SCS’de tek onayladığım çalışma map tasarımlarıdır.

1 Beğeni

sener-sen-69877b

23 Beğeni