ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

sadece uyarı ışığı değil, ai araçların fren ve sinyal lambaları, sokak lambalarının kabin içine yansıması tamamen yanlış durumda

2 Beğeni

Anladım hocam teşekkürler.

Tüm driverlerim güncel. Ayrıca arkadaşlarda olan güneşin bulutların önüne geçmesi durumunu bende tecrube ettim.

2 Beğeni

2 tane çok net sorum var cvp alırsam sevinirim

1- güncelleme geldiğinde modlarınızı kaldırın dedi Selçuk abi hasanın yayında bu güncellemeleri etkin seçeneğindenmi kaldıralım yani yeşil ışığı offmu yapalım yoksa komple oyunun içindenmi silelim
2- bu ek dlc olarak satılan büyük özel taşıma yapıyoruzya eskortlarla ben onu harici sözleşme kısmında bulamıyorum yani kendi aracımla gidip bu sözleşmeleri başlatamıyorum oyunun bana sunduğu araçlarla anca oynayabiliyorum modsuz sade bi şekilde, çözümü varmıdır bunun?

Çok net 2 cevap veriyorum :smiley: @denizgoren

1 - Modları silmen şart değil, devredışı bırakman yeterli.
2 - Özel nakliyeleri harici sözleşmelerde yapamıyorsun zaten. Serbest çalışmada veya tek seferlik işlerde yapabiliyorsun.

1 Beğeni

Güncellemeden sonra perde beni rahatsız etti. Kabin gün batımına, yağmurlu havaya güzel tepkiler verip kararıyor ancak perdenin sarı püskülleri her zaman fazla aydınlıkta kalıyor gibi. (Mod kullanmıyorum)

Teşekkürler dostum

Herhangi bir Reshade var mi veya mod?

Kapitan Kriechbaum ’ un ses modları 1.40 ta çalışıyor mu ? (1.39 dakiler)

1.39’daki ses modları çalışıyor sıkıntı yaşamadım ben.

2 Beğeni

skybox komutu ile havayı bulutlu yapıyorum ancak çok çabuk tekrar güneş açıyor, zamanı yavaşlatma kodu var mı? öyle bir şey hatırlıyorum sanki ama bulamadım.

Zamanı yavaşlatma komudu tüm her şeyi yavaşlatır. “warp” default 1’ idir. 1’in altında değer girmen gerekir.
İstersen google’dan aratarak 1:1 saat yapan modu indirebilirsin. Real time yazınca cıkması lazım. 1.40’da çalışıyor mu denemedim.

2 Beğeni

@SiSL Volvo tırdaki cam sorunu ile ilgili bir gelişme var mı? :smiley:

olm biz ne yaptik ettik bulamadik o hatayi la… emin misin hic mod kurulu olmadigindan… bak “bu modun ne alakasi var grafikle” falan demedigin modlardan da olabilir.

4 Beğeni

Sisl bir hata var skyboxta güneş Bulut’un önüne geçiyor sürüş berbat oluyor bu sorun umarım çözülür skyboxta bug hata var

İleri görüşlülük herzaman iyidir. Diyorum ki scs bu ışıklandırma özelliği getirdi. O halde, daha ileriki sürümlerde adım adım olarak saat farkı, mevsim geçişleri ve mesela x yerde yağmur varken y yerinde güneş olmasi ki bu özellik en çok mp ye yarar. Ayriyetten hava durumu özelliklerine rüzgarlı fırtınalı skybox gibi özelligin gelmesi tırı veya otobus sürerken hissettirmek. Bunlar bana göre yapılmayacak şeyler degil, amac gercekcilige yakin olmak. Eminim ki scs bu dediklerimi bir gün yapacak ve ozaman ise oyun cok daha kitleye ulasacaktir. Halâ, bu dediklerimi çarpıtan mahlukatlar var , onlari zaten kaale almiyorum. Öyle kişiler benim gözümde şarlatan ve yalaka takımı .

Saygılar…

1 Beğeni

Hayır herhangi bir mod kurulu değil scs forumda da aynı hatayı yaşayanlar var. Sadece akşam saatlerinde oluyor.
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=278&t=294823

Nasil ya? Surus berbat mi oluyor? Birakip kapatiyor musun oyunu ne oluyor anlamadim. Evet biz o hatayi yapmaya calistik bizde bir turlu olmuyor mendebur hata. boyle bir yerde bir sey oluyor diye soyleyince bulamiyoruz… nereden hangi pozisyonda saat kacta herseyi bilelim

2 Beğeni

@SiSL bey beni de oraya işe alın ofiste yatacak bir yer bide yemeğimi karşılasın şirlet para mara istemiyorum. Bu oyunu seven bir insan olarak severek çalışacağım emin olun. Çat pat İngilizce de var daha da geliştirim. 24 saat çalışırım gerekirse.benim içim büyük zevk. Sevmediğimiz bir işi yapacağıma sevdiğim bir işte fedakarca çalışırım

scs forumda aynı hatayı alanlar ekran kartı bilgisine RADEON yazmışlar.

@EchoX eğer sende RADEON ekran kartı kullanıyor isen;

Volvodaki cam hatası sadece RADEON ekran kartlarında ortaya çıkıyor olabilir mi?

Eğer böyle ise;

SCS Software NVIDIA ekran kartı kullanarak test yapıyorsa bu hata ile karşılaşamaz.

RADEON ekran kartı ile test yapılmalı.

1 Beğeni