ETS 2 - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu] Yeni Işıklandırma

1.38 de var mıydı hatırlamıyorum ama 1.39 dan beri base.scs dosyasını açıp, snow diye aratırsanız birkaç tane doku dosyası çıkıyor. sanırım dds uzantılıydı.

1 Beğeni

Nasılda unuttular ama seni :smile:

krone factory

9 Beğeni

tekerlek parçacıkları şimdilik hepsi smoke efektine baglanmış

Dirt dosyasıda var :thinking:
Yoksa düşündüğüm şey mi ? (kar,yağmur,çamur,günlük güneşlik vb.) :smile:

2 Beğeni

O düşündüğünü gerçekleştirmek için → Snowrunner

1 Beğeni

Dirt dosyaları Harita editöründe yol çizerken terrain olarak seçerken kullanılıyor hali hazırda var olan birşey. Snow dosyası geldiğinde farklı düşündürdü tabi, cama düştüğündeki hali için de dosyaları vardı diye hatırlıyorum yağmur gibi. Krone fabrikası konusuna gelince fotoğrafını aldıkları megaliner tarzı bir dorse vardı, midilli araç için olmayan. Megaliner plus imiş kendisi.
Ek: midilli araçları istiyormuşum gibi anlaşılmasın, Krone fabrikası denilince aklıma geldi.

2 Beğeni

ETS 2 1.40 güzeldin ama ATS 1.40 geldi tekrar elveda :stuck_out_tongue:

geldimi ats 1.40

Geldi Bu arada XBS modlarının headligthlarını düzelttim isteyen olursa paylaşırım

Hayır, Türkiyede saatler aynı fakat örnek olarak rizede güneş istanbula göre daha erken ve daha geç batması olayı.

Ayni zamanda istanbulda mesela saat 12 iken avrupada yerine göre ayni anda saat 11 veya 10 gibi olmasi olaylari ve haliyle mesela istanbulda güneş, berline göre daha erken doğuo ve daha erken batması olayları gibi. Ilerimi güncellemelerde bu olay gelse müthiş olur.

Ayni zamanda mevsimsel geçiş olayına bağlı olarak yax saati ve kış saati uygulamaları falan.

Bence bu dediklerim çok zor degil yapilması. Tabiki uğraş gerekir yinede. Ama çok hoş olurdu nebilim.

Yeni güncelleme güzel duruyor.Umarım grafik modlarından kurtuluruz.Ne kadar az mod,o kadar az takılma.

2 Beğeni
16 Beğeni

iveco high-way kabin içi harika olmuş premium duruyor.

Yatamıyorum arkadaş.

9 Beğeni

Önceleri krom takmak istemezdim. Bundan sonra eksik etmeyeceğim tırdan.

3 Beğeni

Şöyle bir durum fark ettim. Gece Yat taşıyorum ve dorsenin uyarı ışığını açayım dedim(benim tırda uyarı ışığı yok). Dorsenin en arkasında dönen sarı ışık kabinin içinde dönüyor sanki aramızda ışığı kesecek hiçbir materyal yokmuş gibi.
Birde bununla bağlantılı olarak gece köprünün altındayım köprünün üzerinden uyarı ışığı açık olarak geçen ai dorsenin ışığı kabini aydınlattı.
Bu düzeltilmesi gereken bir durum mudur sizce?

1 Beğeni

#7.45 / Ankara :face_with_hand_over_mouth::wink:

4 Beğeni

Usta, ben Selami kolay gelsin :+1::wink:

Güncelleme iyi hoşta, sabahın ilk ışıkları ve akşamüstü far ışıkları birazdaha belirgin olmalı bana göre . Zaten sana demistim, insallah buradan sesimizi duyarlar :slight_smile:

oynamayin fmax’la kardesim , sonra gelip burada isik soyle kotu boyle kotu :smiley: daha duzeltmedik fmax’i :smiley:

5 Beğeni

yok oyle bir dunya :smiley: gunes gorundugu an far biter :smiley:

4 Beğeni