ETS 2 - 1.39 Güncellemesi [Ana Konu]

Yeni dlc olduğu yerlermi önceki dlclerde böyle bi kısım getiriyorlar normalde

Grafik istiyonuz da, sanki yapsalar kaldıracak bilgisayar :joy::joy:

2 Beğeni

Italia DLC extended gibi olmuş sanki yeni DLC

Burası Fransa tarafı Toulouse’nin biraz aşağısında buldum burayı

Biliyorum aynı şeyleri okumaktan sıkıldınız fakat birileri scsye dlclerin alınması için oynanış-grafik-ses gibi özelliklerin iyi olması gerektiğini söylemeli. Yani aslında biz scsnin para kazanmasını sağlıyoruz. Oyun eskirse kim ne yapacak dlcyi?

Diğer bir husus artık simülasyon dünyası 2012 gibi değil. Koşullar çok farklı. Siz eğer günümüz simülasyon dünyasına gözünüzü kapatırsanız yani daima insanları heyecanlandıracak yeniliklerin habercisi ve uygulayıcısı olmazsanız sonuçları geri dönülmez olur. Scsyi çok seviyorum ama artık birilerinin radikal kararlar alması gerekiyor.

Kamyonla alakası olmayan insanlar bile oyunu merak etmeli videosunu izlemeli konuşmalı diye düşünüyorum.

#scsyikurtaralım

3 Beğeni

Ben her iki oyun için sürekli feedback yapıyorum, önce ats de deniyorlar oluyorsa daha sonra ets 2 için geliyor, ats için gelen bazı güncellemeler benimle ilgili
Senin dediğin gibi bazı konularda onlara yardımcı oluyorum, onlar da bunun farkında olduklarını ve ellerinden geleni yaptıklarını söylüyorlar
Şimdi bir feedback yaptım aynı zamanda bitki örtüsü ve grafik anlamda oyunun biraz daha gelişebileceğini söyledim

2 Beğeni

Evet gençler merhaba, yaklaşık bir saattir yeni güncellemede oynuyorum. 1.39 için çok ümitliydim ama ne yazık ki yine önemli bir şey gelmedi. Oyun yüklenir yüklenmez hemen Calais’e gittim. Adamların Calais hedefi liman olmuş gerçekten. Liman ve çevreyolunu cidden çok güzel yapmışlar. İskele gerçekten labirent gibi. Ama ne yazık ki tek uğraştıkları yer liman olmuş. Şehir içi neredeyse aynı eskisiyle. Merkezdeki oteli değiştirip, küçültmüşler ama hoş olmuş yine de. Çevreyolunda merkeze girerkenki üç yol ağzı kavşağı değiştirmişler, onun yerine köprü gibi bir şey koymuşlar. Ve Calais’teki binaları azaltmışlar. Ve de şehir içinde hiç yol kenarı kaldırım yok neredeyse. Servisten çıkıp, kavşağa olan kısımdaki kaldırımları kaldırmaları benim hiç hoşuma gitmedi nedense. Ben aynı Paris’teki gibi rework beklerdim ama olmadı. Ve Calais ile ilgili başka bir değişiklik veya yeni yol yok. Ama olsun, yenilik yeniliktir ama daha da ıssız yapmışlar şehri. Seslere gelecek olursak, gözle görülebilir bir yenilik var ses dengelerinde. Özellikler yeni kasa Scania V8’in sesleri cidden farklılaşmış.

4 Beğeni

Arkadaşlar 1.39 betaya geçip oyuna profil yedeği almadan girmek mantıklı mı ? Profilin bozulma, silinme vs. gibi durumları olur mu betada ?

Videosu Cuma öğlenden sonra çekilip yayınlanacak. ProMods, yenilenen Calais nedeniyle gümlüyor. Seslerde iyileşmeyi ben de fark ettim. EVR, F-MAX için kendi sesini çıkaracak ancak bizim sesler vakit ayrılamadığı için bir türlü uyarlanamadı. 1.39 güncellemesinin tamamlanmasını ve düzenlemelerin bitmesini bekleyeceğiz gibi duruyor. Elimde olsa o sesleri direkt F-MAX için satın alır koyardım ama yok. Ancak ufukta çok önemli şeyler görünüyor en azından bizim açımızdan :smile: belki de görünmez.

Güncelleme herkes tarafından küçük ve boş görülüyor. İçeriklerin bölündüğü ortada yoksa yeni içerikleri açıklamaya başlayacağız yazmazlardı.
1.39’a gerçekten şu an katılmanıza gerek yok. Ben bile diğer oyunlardan fırsat kalsa sürüm düşürür ProMods oynardım.

Işıklandırmayı öncelik haline getirmeyenler utansın :stuck_out_tongue_closed_eyes:

7 Beğeni

Bu Almanya rebuiding olayı ne oldu merak ediyorum.Her güncelleme için bir şehir yenileme az.Ülke yenilemeleri gerekli.
Ben Almanya rebuilding(Kuzey ve Doğu Almanya) çalışmalarını beğeniyorum ama güneye el atmaları lazım.Bazı ülkelerin komple elden geçmesi lazım.Promods bile kurtarmıyor oraları.

millet 1.39 betada iberya gişeleri buluyo ben bırak gişeleri fransanın yollarında gezemiyorum
kırmızı ile işaretlediğim yerde yol yok oraya gidince oyundan atıyor yukarı kısımlara bordeaux tarafına bakmadım toulouse tarafıda 1.38 den kalma. yol yok gişeler yok fransa ispanya bağlantı yolları yok betada sıkıntı vardır diye oyun dosyaları doğrulattım betadan çıkıp geri betaya geçtim ama yine aynı sebebi nedir ? hiç böyle yapmazdı

2021 in ortasında gelecek üçüncü part

E biz boşuna mı söylüyoruz? Büyük resmi gördü artık bu millet uyandı oyunlar bozuldu sdhfhasd

Güncellemeyi bölmek niyedir bu ne lan tostçu musun sen emekçiye incecik kaşar mı doğruyorsun tost mu yiyoz bi köşeye sinip ekmek mi kemiriyoz belli değil :ddd

10 Beğeni

Ben Scs Software 'yi savundukça adamlar daha kötüye gidiyor :smile:

4 Beğeni

Bu gidişle 3 5 yıla yeni ekran kartları falan almamız gerekecek bende şu an 1050 ti var ilerde 1080ti almak zorunda kalabilirim. ışıklandırma güncellemesinde pc ler bu grafiği kaldıracak dendi ama ilerde mecbur 1080ti ya geçmek gerekecek. Pek sanmıyorum ama inşallah şu ışıklandırmayı seçenek olarak getirirler.

1 Beğeni

arkadaşlar bu Scania s ve r araçlarının sesleri ile ilgili bir feedback atabilecek varmı düzeltsinler seslerini aşırı bağırıyor araç gıcık etti beni

Renault T Range, MAN E6, DAF E6, Scania S araçlarında seslerin iyileşmesini görmek güzel. :kissing: SCS’nin eklediği kabin içi mekansal ses karışımı vs. bu gibi şeyler ihtiyacımız olan özelliklerdi ve gelmeye devam ediyor.

7 Beğeni

Kabin içi mekansal ses değişimine dair extra bir pot seçenek getirttirilir mi peki ? Yoksa standart kabin içi ses ayarları yeterli mi sence ? Hani ne biliyim ; extra detaylar var sonuçta kabin içerisinde ses olarak ? Ama bu durum her ne kadar detay içersede kafada karıştırabilir ?

1 Beğeni

Ben scania s ve r nin şu anki seslerine bayılıyorum aslında az ses geliyorki ben aracı sürerken hoparlör sesini sonuna kadar açıyorum ses olarak her iki oyun dada tren seslerinin sesi baya çıkıyor bunun düzelmesi lazım birde kabin içi ve dışı sesi değişmesini bekliyoruz ama şu an scania bence baya iyi yolda giderken sanki travego sürüyormuşsun gibi güzel sesler çıkıyor birde son güncellemeyle tıs tıs seside süper olmuş

1 Beğeni

Bunun gibi seçenek veya seçeneklerin arttırılmasıyla ilgili bir feedback yapabilirsin hem bu onlar için de farklı bir fikir olabilir