Ets 2 1.29 yeni bitki örtüsü

Euro truck simulator 2 1.29 da yeni bitki örtüsü genel olarak yani tüm haritasında değişecek mı yoksa italya haritası dlc için mi gelecek yeni bitki örtüsü gelecek mı.

İskandinavya ve Fraansa dlclerin gördüğümüz gibi muhtemelen dlc ile gelicek olan bölgeyi kapsar. Tabîî gönül isterki ana haritada da çok daha kaliteli bir bitki örtüsü, çok daha kaliteli bir toprak dokusu olsun…

Ana harita zamanla ücretsiz güncellemelerle değişecek denmemismiydi ? @HasanOfke

Benim bildiğim ana harita için de bir DLC paketi gelecek.

bu son yapılan Fransa etkinliğini yaparken şöyle bir gözlemim oldu, ana haritada aslında muhteşem yerler varmış, hep burun kıvırıp, iskandinavya’da fransa’da direksiyon salladığımız için bu yerleri unutuyoruz ve hep aklımızda ana harita bok gibi algısı kalıyor.

Rastgele ana haritadan bir sefere çıkın eminim bir sürü güzel manzarayla karşılaşacaksınız.

3 Beğeni

Yeterki bakmasını bilin, fotoğraf için doğru açıyı bulu. Çok güzel yerler var.

1 Beğeni

Çok doğru @SFK @CreedTR
Aylar sonra bugün korsan oynadım ve ana haritada unuttuğum yerler yeniden canlandı gözümün önünde…

Orijinali varken neden korsan oynuyorsun. Hiç yakışıyor mu? :person_gesturing_no:

Pc mden ayriyim şu an … Bulunduğum yerde o vardı … :joy: ETS siz olmuyor napim :grin:

Zamanında DLCler mi vardı hiccc :smiley:

1 Beğeni

Ana haritanın tek eksiği kaplamalarının kalitesizliği, eğer o kaplamalar kaliteli olsaydı o manzaralar çok çok daha iyi görünecekti.

1 Beğeni

Çok doğru , en çokta yolların virajlarda köşeli köşeli olmasindan nefret ediyorum :joy:

1 Beğeni

En doğru tespit. Kaplama Fransa yolundaki kaplama olsa…

Ana konuya cevap olarak, İtalya’nın 1.29’da geleceği belli değil. Belki 1.29 ara güncelleme olacak, 1.30 yıl sonunda İtalya ile birlikte çıkacak ?

1 Beğeni

Doğru belli olmaz . 1.29 diye kesin birşey söylememek gerek

Trameri’nin dar kapısını unuttuk yaw. Benligimizi kaybettik :rofl:

1 Beğeni

Ne çektik zamanında o kapıdan :sweat_smile::joy:

Arada uğruyorum. Ben oraya , O kapı çok güzel bence . Unutanlar utansın :joy:

1 Beğeni