Emre54 Custom Truck/Interior Workshop

Merhaba değerli park ahalisi! Atölyemizin açılışına hoşgeldiniz :slight_smile: :stuck_out_tongue:
Öncelikle bu bölümün açılış amacı yaptığımız modların (3D çizim - Skin - Grafik modu - Harita vb.) ilerleyişini gösterebileceğimiz, sizlerin fikirlerini alabileceğimiz bir ortamın eksikliğini görmemizdir. Bu konu sizlere örnek niteliğinde olabilir… Burayı sanal bir atölye olarak düşünebilirsiniz. Fotoğraf paylaşım bölümünde bahsettiğim “atölye” terimini burada sanal olarak canlandırmış oluyorum. Ben bir taş attım umarım devamıda sizlerden gelir :slight_smile:

“Sen kimsin? Ne yaparsın?”
10 yılı aşkın süredir 3D modelleme ve simülasyon dünyasında çeşitli mod işleriyle haşır neşir oluyorum. Bu atölyede daha çok ETS2/ATS oyunlarına yapılmış 3D araç, dorse, interior modelleri göreceksiniz. Yapmış olduğum çizimlere/düzenlemelere ait, ilerleyişi hakkında bilgiler veren açıklamalar ve görseller burada mevcut olucak.

Imgur

21 Beğeni

@Emre54
gardaşım artık ellerinden öper artık bir
ford F max modu

Zaman ne gösterir bilmiyorum henüz böyle bir düşüncem yok :slight_smile:

Olsun o zaman lütfen bekliyoruz

Boş durmak yok. Yeni projemiz Thor Tenden Volvo FH IV.

9 Beğeni

Scania R500 Ronny Ceusters teslimata hazır :star_struck::yum:

Orjinal interior Fotoları:

Özet

!

15 Beğeni

Emre sen bunları yapıp para ile mi satıyorsun?

1 Beğeni

Evet. Genelde yabancılarla çalışıyorum.

3 Beğeni

Tebrik Ederim, Türkiye’de bu tarz işler yapan birilerini görmek çok güzel.

2 Beğeni

Teşekkürler… :slight_smile:

2 Beğeni

Ücretsiz bir mod yapıp yayınlamayı düşünüyor musun?

Öncelikle yaptığım her mod satılık değil böyle birşey anlaşılmasın :slight_smile: Yaptığım modellerde/çizimlerde detaydan kaçmıyorum inebildiğim kadar iniyorum. Araca göre değişiyor ama genelde 500k üzeri polygon oluyor. Ben bu modu paylaşsam çoğu kişide fps düşüşleri vs olacak o yüzden bu topa girmiyorum. Belki ilerde olabilir böyle birşey

6 Beğeni

Cevabın için teşekkürler sana başarılar ileride inşallah çıkartırsın :grinning:

Volvoda yavaş yavaş sona doğru yaklaşıyoruz. Işıklarımızı tamamladık. Kargodan beklediğimiz yeni jantlar ile birlikte gelecek olan bir kaç ufak parçayıda aracımıza monte ettikten sonra iç dizaynı oluşturmaya başlayacağız. :slight_smile:

8 Beğeni

“with love”

Imgur
Imgur
Imgur

13 Beğeni

Emre hangi programı kullanıyorsun?

Çizim için 3Ds Max kullanıyorum.

Kabin içlerine harcadığın emek gerçekten takdire şayan. :clap:

8 Beğeni

Emre abi bize otobüs modu yap yap yap!!! :smiley: gerçekçi dokular istiyorum bütün fantezilerini konuşturmanı istiyorum

5 Beğeni