Ekran kartı farkı

Beyler ben ekran karti alicamda sapphire r5 230 ve msi gt 710 arasindaki fark nedir bilemedim veya gt 730

en büyük fark işlemci hızı msı gt 710 işlemci hızı r5 den daha yüksek ve diğer farklar ise çözünürlükteki farklar 1336x768 den 2560x1440 a kadar çöznürlikden msı gt 710 yüksek almış yani msı gt 710 burda daha iyi ve diğer detaylara bakman için link : Radeon R5 230 compare GeForce GT 710 GPU

sapphire r5 230 ve msi gt 710 arasindaki fark grafik islemcisi farklari. msi 4096x2160 AMD ise 2560x1600 cozunurluk sunuyor. Dikkat cekmek istedigim bir konu var bu ekran kartlari oyun icin degildir ofis tip olarak dusunulmustur. AMD ve MSI arasindaki fakta MSI daha iyidir fakat gt 730 da MSI dan daha iyidir.

Peki oyun icin en dusk hangi karttir dolar ucuyor gene ya

yardimci olmaya calisalim tabiyki ama oncelikle sistem ozellikleri yazarmisin.

Ddr4 2400 4gb ram g4560 islemci

anakartin nedir ?

Msi h110 m pro vd

RAM lar elinde vardi sanirim . anakartin 2400 u desteklemiyor ondan yazdim. nvidia1050 yada amd R9 serisi bir ekran karti alma sansin varmi ?

Başkan soyle oluyo simdi ben bi video izlemistim adam diyoki 2400 de taksaniz olur ama 2133 de calisir sikinti cikmaz demisti bende 2400 daha ucuz diye onu almistm suanda bi sikinti yok soruna gelicek olursakda aga okadar para yokkki bende ne kadar çay kesersem okadar aliyorum okadarda kesemedigime gore r5 230u 150 tlye casper magazasindan bakmisyim simdi oldu 250 300 tl daha ucuz yollu bisey lazim bana ama dedigin gibi oyun için

anladim. bios ayarlarina bakabiliyormusun ? bana kalirsa anakartin almak istedigin ekran kartlari kadar destek veriyordur.

Oyun için piyasada en düşük bütçeli kart şuan için 1050 veya 1050 ti olarak söylenebilir ama malum fiyatlar çok yüksek

Biosa giriyor aynn

bios ta anakart video destegi diye bir yer varmi ? yani anakartin video destegini ogrenebilmek icin ya oraya bakicaz yada internette arastirmak gerek. ama bana kalirsa o ekran kartlari kadar destek verir.

Sapphire r5 230 ve msi gt 710 1 gb arasinda kac fps fark olur

fps orani sistemin geneline baglidir. kullanmadan kafadan sallamayla olmaz. sen oyun icin ekran karti ariyorsun ben sana baktigin kartlarin oyun icin olmadigini soyledim. onlardan bir performans bekleme. gddr3 serisi onlar bak gunumuzde 5 ve 5x var yakinda 6 serisi cikacak. sen 3 almayi dusunuyorsun. tamam hersey maddiyattan ama Keyfin ekonomisi olmaz. bunu unutma. sana soyleyecegim tek sey. AMD 380 ve nvidia 1050 den asagi birsey bakma. almayi dusunuyorsan almada, uzulursun sonunda.