Dx11 oyun acılmıyor

aynı sorun bendede var hiçbir şekildeaçılmıyor yardım

1. /Belgeler/Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator içerisinde bulunan “profiles/steam_profiles” klasörlerinden save dosyalarınızı başka bir klasöre yedekleyin. Ardından Euro Truck Simulator 2/American Truck Simulator klasörünü (hangi oyunda sorun yaşıyorsanız) ve oyunu silin. Oyunu yükleyip çalışmasına bakın, eğer sorun çözülmüş ise save dosyalarınızı profiles/steam_profiles klasörüne aktarın.

2. Sorun devam ediyorsa steam kütüphaneden oyuna sağ tıklayıp özelikler>betalar> “Hiçbiri - Beta programlarına katılma” yı seçin. Oyun indirildikten sonra /Belgeler/Euro Truck Simulator 2 veya American Truck Simulator klasöründe, en sonuncu 1.35 klasörü içinden save dosyanızı kopyalayıp asıl klasöre yapıştırın.
    Örnek:

• profiles(1.35.X.Xs).bak” ise “profiles” içerisine
  • steam_profiles(1.35.X.Xs).bak” ise “steam_profiles” içerisine save dosyanızı aktarın.
  1. Sonra 1.35 sürümündeki oyununuza girin ve kullandığınız profili modlardan (mod araç, özellik, eklenti vs.) temizleyin. Oyunu kontrol edin ve bir sorun yoksa kaydedip çıkın, sürümü "public beta"ya alıp oyunun açılmasını kontrol edin.

Not: Bu yöntemden önce (tüm windows sürümleri için geçerli) sürücülerinizin güncel olmasına dikkat edin.

2 Beğeni

aynı sorun bendede editöre girerken oluyor dx11 destekli sistemim…

gpu z ile ekran kartının dx sürümüne bakın. scs sanırım dx 11.1 sürümünü getirmiş benim bilgisayar 11.0. ondan açılmıyormuş benimki.

1 Beğeni

Arkadaslar ben 1.35 de direcxt 9 ile 35 50 arasi fps aliyodum 1.36 ya gectim direxct 11 le fps 30 35 arasi almaya basladim nedeni nedir acaba

Başkan benimde w7 ultimate dx 11 destekliyor. Bunu yaparsak dx 11.1 i görecek mi ?

Evet dx11.1 olacaktır. Gördüğüm kadarıyla bu sorun windows güncelleştirmeleri yapılmamış tüm windows 7 kullanıcılarında mevcut.

1 Beğeni