Düşük Gb'li Oyunlar

Beyler düşük k gb’li oyun varmı bildiğiniz ya 4 gb den aşşağı olucak ama güzel oyun olucak…
(Örnek)serious sam 3…half-life2 vs

GTA Vice City.

jsjsj okadarda deıl aga ıyı osln da dusuk gblı olsn ama okadarda dusuk deıl…
daha cok aksıyon ve yarış olsun

Rig’n’Roll diye bir simülasyon oyunu var. İçinde hem aksiyon hem de yarış olan tır simülasyonu. Güzeldir.

The long dark acarmi bende ddr4 2133 4gb sapphire r5 230 g4400 islemci

Bir şey diyemem.

Peki r5230 ve r7 240 arasindaki fark nedir

Hard Truck: Apocalypse var. Normalde sorun çıkarabilen bir oyun ama sanırım bir unpacker sayesinde oyun tamamen sorunsuz olarak W10’da çalışıyor. Gerçekten epik bir oyundur aslında. Kamyonun üstüne envai çeşit silahı yerleştirip oynayabildiğiniz bir oyun. Tabii ilk baştaki Van isimli kamyondan kurtulana, hatta Ural’ı satın alana kadar biraz sabretmek lazım. Sonra oyun çok zevkli bir hale geliyor. İster ticaret yap ister kelle avcılığı ister görev. :slight_smile: Hepi topu 5 kamyon var ama her kamyonun 4-5 farklı kupası ve 4-5 farklı kasası sayesinde çok sayıda kombinasyon yapmak mümkün. Silah çeşitliliği dillere destan olur öyle söyleyeyim. Mitralyözden havan topuna, pompalı tüfekten normal bildiğimiz topa, güdümlü füzelerden plazma silahlarına, mayınlardan makineli tüfeklere çok çeşitli kombinasyonlar yapmak mümkün.

Unreal Tournament 2004 de oynayabilirsin. O da epik bir oyundur. Hem ilerlemeli modu var hem normal oynanabilen modu var. Online da oynanabilir. Silahlar, araçlar nefistir. Zevkli oyun vesselam.

1 Beğeni

Hacı bişey sorucam hani kasanın içinden çıkan power tuşu kablosu reset kablosu var ya onu anakarta takmadan önce bi küçük parçaya takıyosun onun adı neydi