Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

12 Beğeni

Yuvadayız.

@Darthream01 bizim 02 gözükmüyor ortalarda. 86 vardı (2023).

9 Beğeni

image

7 Beğeni

@JetsGo Bende bilmiyorum, en son Samsun - Ankara tarafına gidiyordu hatta biraz aksesuar eklemişlerdi; kırmızı ambiyans aydınlatma, yanak vb. Belki fabrikaya vermişlerdir :smiling_face_with_tear:, uzun süredir takip etmiyorum sektörü. Dün AOU 90 (2023) teslimat haberini gördüm, yanında da 1 Tourismo. Hoşdere AOU’ya çalışıyor, her gün bir teslimat.

@KeremGzm filo da Travego yeni - eski olarak var tabi ama BBB 844’ü en son Tokat Yıldızı yazıları ile gördüm. Cityliner konusu ise bence pek Topçam’lık araçlar değildi, gidilen yollar uzun olunca biraz içi falan küçük kalıyordu. En iyisi Lion’s Coach yine, filoyu tekrar onlarla diziyorlar.

9 Beğeni

Bir ara Safir Plus aldılar hala duruyorlar mı? Antalya-Tokat seferinde Afyon civarında yolda kalmıştık. Yıldız meselesine gelirsek, hiç Topçamlık değiller, hiç filoya alınmayacaklardı…

2 Beğeni

Dur dur NeoMAN dışı araç alımı olayında @Darthream01 i zor tutuyoruz, açma olayı…

3 Beğeni

Ben 2021 üstü Yıldız’lara okeyim ya, :grin: rahatlar cidden. Temsa’lar gitti zaten, ticari işler ne olacağı belli olmaz. Neyse daha fazla uzatmayalım yoksa Park sopayla kovalayacak bizi. :joy:

3 Beğeni

Sabancı’nın Kenworthlarını araştırıyorum ve genelde yabancıların çekip taradığı resimlerden başka detay bulmak zor. Filoda 95 Kenworth K100, 25 tane White Road Commander, 5 Mitsubishi varmış. Rivayete göre Ulusoy’un distribitörlüğünü yaptığı Volvo ile anlaşamayınca Kenworth’lar alınmış, Friderici ile beraber Avrupa’da en çok Kenworth’u olan filo olmuş SASA. Adana’dan çıkıp lastik götürmüşler Avrupa’ya, plastik şişede taşımışlar sanırsam, Dover limanına kadar gittiklerinide okudum diye hatırlıyorum. Sonra araçlar Baysallar ve Sütaş’a satılmış. En son bu araçlara ne oldu bilinmiyor ama çürümeye terkedilmiş bir tanesini bulmuştum D-15 Filo Kodlu eski plakası 01 LH 917 üstündeki plaka 34 KHL 31 gibi okunuyor fotoğraf kalitesi düşük olduğu için.

Facebookta bulup okuduğum dergi yazısı
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2885401465066495&set=pb.100064840565177.-2207520000.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2885401415066500&set=pb.100064840565177.-2207520000.

Flickr Albümü;

14 Beğeni

Ve beklenen değişiklik geldi. :partying_face: Sis farları da değişmiş sanırım tam olarak viraj, köşe aydınlatması olmuş. Tourismo bu yıl baya iyi seviye atladı.

11 Beğeni

Hep Ets2de fotoğraf çektiğim yerin reel fotoğrafı olsun istedim :joy:

8 Beğeni

Bugün @Darthream01’in misafiriyiz :wink:

9 Beğeni

İyi yolculuklar. :grin:

2 Beğeni

5 Beğeni

SCANIA R BLUE STREAM sınırlı üretim modeli

8 Beğeni

770 - 530 - 660 …

10 Beğeni

Gün batımı

11 Beğeni

(FOTO TEMSİLİ)
Ford F-Max aynasızlar kulübüne katılıyor sanırım
Kütahyada oturan arkadaşım kütahya-bozüyük yolunda hem normal aynalı hem de kameralı ayna sistemi takılı olan F-Max görmüş (turuncu-siyah) 34 T ??? geçici plaka takılıymış perdeli dorse taşıyormuş dorse plakası 16 mış ve arkasında eskort varmış ama malesef fotoğraf çekememiş
bu konu hakkında bilgisi olan varmı? gerçi bilgisi olan olsaydı önceden burda konuşulurdu

6 Beğeni

14 Beğeni

“Günümüz Varan’ı” ile ufak bir anı :smile:

@JetsGo Maşallah zamanında öyle bir Pamukkale yazmış ki halen daha arkada yazılar duruyor :wink:

12 Beğeni

Daf XG

12 Beğeni