Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Bu konu sadece Travego 16 için değil, tüm Travego SHD serisi için geçerli olabilir. :smile: Kışın sert rüzgar vb. durumlarda yoldan çıkmaya çok yatkın yüksekliğinden dolayı. Lion’s Coach ve Tourliner’da ise durum çok başka, bilmem fark ettiniz mi ama bu iki araçta yağmurda giderken çok yoğun afet şeklinde bir yağmur değilse araç camlarda hiç su tutmuyor. Bunun nedenini araştırdım aerodinami de ödül almışlar. Ne ani rüzgarda ne de sert rüzgarlarda ilginç bir şekilde bunu bertaraf edebiliyor. Başka bir araç bunu az da olsa hissettirir.

Aslında sınırlandırmıyor, bunu standart sunuyor. Benim bindiğimin koltukları beyazdı, en son çıkan koltuklar onlarmış. :thinking: Seçenekler çok hatta ambiyans aydınlatmasının rengine kadar değişiyor, ama bunu alan firmaya veya kişiye bırkıyor, e tabi bununda bir fiyat farkı oluyor. Standart olarak bakınca Tourliner’ın içinin daha iyi hissettirdiği gerçeğini de atlamam ama. :grin:

5 Beğeni

Muhtemelen seyahatinde eşlik eden araç 34 BBY 807 yani 34 MBD 21 “Siyah İnci” . O araç 2018’in özel sipariş araçlarından olduğundan Türkiye’de o koltuk kumaşını sunmuyorlar ne yazık ki.

Bunu bildikleri için çok sınırlı bir opsiyon listesi tutulmuş. Ki tercih eden firmalar bizim gibi çok takmıyorlar bile :slight_smile:

3 Beğeni

Sizi bilmem ama bence Pamukkale’nin 35 PK … ile başlayan plakalı Neoplan Tourliner’lar ile kaç kez Ankara (Aşti) - İstanbul (Esenler) gittim geldim. Onlardan aldığım hazzı Man Lion’s Coach dışında başka araçlardan alamadım. Ah şu 3. köprünün şu tem’in şu Bolu tünelinin dilleri olsa da konuşsa… :rofl:

6 Beğeni

Evet aynı bahsettiğimiz araç ama şöyle;
“63 AS 788 → 60 ADF 360” Sümer Seyahat’ın aracı değil bu, o MAPAR’dan teslim alınmıştı. Koltuk konusu ise MAPAR’da yeni orijinal koltukları ile değişti diye biliyorum, fuarda da kırmızıydı galiba.

7 Beğeni

İsminin hakkını veriyor.

4 Beğeni

ben bile ilk ve tek yolculuğumda fark ettim. Yağmurlu bir yolculuk oldu ve Isparta - Afyon arası maruz kaldığı rüzgarda sürekli savruldu araç yolda zor tuttu kaptan.

4 Beğeni

@LTFC

9 Beğeni

Mercedes-Benz Türk 100 bininci otobüsünü banttan indirdi.

image

10 Beğeni

Gel serbes gel😎

8 Beğeni

haydaaaa ısparta-istanbul yolunu mu çekicen şimdi :rofl: :rofl: :rofl:

3 Beğeni

Isparta bitti agam en azindan usaktan cıktım🙂
LTBZ nin yanından gectim bir dolu bir dolu anatamam😂

1 Beğeni

İyi yolculuklar :slight_smile:

10 Beğeni

Yularımı verin loo

3 Beğeni

Tesekkurler:) ozlemisiz yollari

2 Beğeni

+183 şey ? 18 litre mi kaç litre biri 45 litre mi ne biri…?. Kaç litre almış toplam ?

• 324
    +Heh ?
    *324 litre
    +324 litre !?
    *327 mı biri biri yirm…
    +324 litre almaz lan bu araba
    *Biri 45 biri
    +Bekiir -Yoh yav
    +yanlışın var
  • 273 !
    +Heh ?
    *273 litre