Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Hayırlı olsun zor olmaz umarım :wink: Man, Mercedes Benz, Scania ve Volvo’ya karşı makul miktarda satar umarım

4 Beğeni

Bir grup Neoman çalışanının oluşturduğu Pilsting fabrikasında üretim yapan ve alt yapısı tamamen Neoman ile aynı olan C13 “Avrupalı Safir” olarak anılıyor :smile: Türkiye’de 2010’dan itibaren Ulusoy Holding tarafından distirbitör ve mümessilliğini yapmıştır. Viseon o yıllarda Ulusoy’un isteğine özel araç üretecğini açıklasa da hem maliyet hem de 26 Nisan 2013 tarihinde Viseon markasının iflasını açıklamasıyla Ulusoy’da Viseon defteri kapandı.

C13 her ne kadar Neoman grubunun alt markası gibi olsa da çıktığı yıllarda günümüzdeki tasarım çizgilerini barındırıyordu.

7 Beğeni

Harbiden güzel görünüyorlar hocam :slight_smile:

8 Beğeni

Şu küçük aynanın tasarımı birazdaha iyi olabilirmiş büyük aynaya belki birazdaha yakın olsa… Ne bileyim oyunda hiç aynalı kullanmadım ama gördüm, belki biz oyun kafasıyla düşündüğümüz için öyle geliyordur gerçekte bir mantığı vardır :thinking:

1 Beğeni

Scania S770 V8 Türkiye’ye geldi :blush: :heart_eyes:

https://www.instagram.com/p/CQYxB3bJoIT/

Bu zamanda Euro 6 emisyon normlarına uygun, düşük emisyonlu ve yakıttan tasarruf edebilen yüksek beygirli bir V8 motor yapmak çok zordur. Herkes v8’i bıraktı ama Scania devam ettirdi. :heart_eyes:

3 Beğeni

Scania kendini fark ettirdiyse bu %60 V8 motor sayesindedir. O kadar güzel ve kondisyonlu motor yapmak herkesin işi değil.

1 Beğeni

image
image
image

Alıntıdır

image
image
image

18 Beğeni

Yeni Makyajlı Dacia Duster

3 Beğeni

Polonya BGL

13 Beğeni

Scania S770 V8

image

image

5 Beğeni

Süreyya hanımdan başka birşey gelmiyor aklıma :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

İlk kez kendi çektiklerimle şenlendiriyorum ortalığı;

Durakta E-3 denen lanet otobüsü beklerken çekildiler…

IMG-20210623-WA0093-01

15 Beğeni

15 Beğeni

Ben hep Steyr’in traktör ve otobüs ürettiğini biliyordum ama kamyonunu ilk defa gördüm :blush:

8 Beğeni

11 Beğeni

16 Beğeni

14 Beğeni

Kardeş firma olarak yerimizi alalım :blush:

6 Beğeni

Önceden sorulmuş olabilir bilmiyorum, bunlar nasıl türk plaka çıkartabiliyorlar tr de yasak değil mi?

2 Beğeni

SASA’ya ait Kenworth K-100

7 Beğeni