Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

Daha neler var neler…

1 Beğeni

Bak önümüz yaz…

12 Beğeni

Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış derler, Rusya’ya da aynısı oldu. Öyle saçma sapan bir şekilde arabulucuk yerine savaşı körükleyip üstüne bir de adamları her yerden soyutlarsan onlar da böyle kendi sanayilerini oluştururlar.

1 Beğeni

Ne yapmışsın sen Renault.

7 Beğeni

Hafta sonu Hollanda’da tır festivali var bakalım kimler kazanacak. Benim seçimlerim aşağıda diğer araçlarda güzel ama bazıları tekrardan katılıyor diye seçmedim. Bende kendi boyadıklarımı koyup oylamaya açmayı düşünüyorum bakalım hangisi daha çok beğenilecek.

4 Beğeni

DAF XD out TATRA Phoenix in

DAF XG+ 75 Years Edition

4 Beğeni

Birinci seçilen kamyon bu olmuş, diğerleri için sonuçlar burda; Henri Verkleij heeft de Mooiste Truck van Nederland 2024 - Truckstar

7 Beğeni

Scania’nın yeni göstergesi üretim hattına geçmiş

18 Beğeni

Zaten üretimde değilmiydi? İnternet sitesindeki configurator bölümümde bu interior gösteriliyor hep çünkü

Sitede gösterilen konfigüratör’de ki araçları daha yeni teslim ettiler.

2 Beğeni

Bu sene SCS Scania’lara update getirseler keşke

Oyundaki tartışmasız en iyi araçlar Scania S ve R serisi.

Ford F-line (Kapısı camsız Cargo) Ukrayna İtfaiye Teşkilatında hizmete başlamış.

Imgur

9 Beğeni

Yıl 99, bir otobüs siparişi vermişsin, fabrika “otobüsün hazır gel” diyor, ve karşında şöyle bir şey…
Eski fotoları görünce “tadı kalmamış” diyesi geliyor insanın.

13 Beğeni

Scania Super motora sahip bir International LT

5 Beğeni

Bu arkadaşı tanıyacak olan var mı?

Geçen internette gördüm Kore bu arabaları 2004’te aldı bizim gibi bir çeşit metrobüs (brt) veya şehir içi tekerlekli tramvay hattı (bimodal tram) yaparak kullandılar. Araçlardaki motor sorunlarını nedeniyle daha yüksek beygirli motorlarla değiştirdiler ve körük sayısı az bize göre daha engebeli Kore rampalarında kolay çıkması için çekiş gücünü arttırdılar. 2011’de APTS’den know-how’ını aldılar ve sonuç sadece CNG’li hibrit, dizel hibrit ve son olarak 2022 model elektrikli modelini yapmışlar (plaka test plakası).

image

image

Mis gibi Capacity serisi varken bu ucubelere niye yatırım yaparlar ki…

1 Beğeni

Bence bunlar daha ucube (ben bunlara 2. Phileas diyorum.)

image

Şunların asaletine bak.

Capacity L alınsaydı şuan Metrobüs adına herşey daha güzel olurdu.

3 Beğeni

Alman’dan şaşmayacaksın. Otobüs konusunda gözünü kapat al. Asalet akıyor asalet.

2 Beğeni

Ben bunu gördüğümde Mercedes gelecek diye sevinmiştim ama Otokar gelmişti

1 Beğeni