Dünya'dan Güncel ve Nostaljik Ulaşım Fotoğrafları 📸

7 Beğeni

14 Beğeni

Eski yeni

3 Beğeni

Yeni Daf’ın fotoğraflarına detaylı bir şekilde bakıyordum da birşey fark ettim :frowning_with_open_mouth:
3’lü silecekleri kaldırmışlar 2 silecek var, Daf denince aklıma 3’lü sileceği gelirdi çok üzüldüm buna kötü olmuş :disappointed:
Birşey daha fark ettim

Yuvarlak içine aldığım kısımda dikkat ederseniz kamera gibi birşey var, sanırım kör nokta için kokpitin içerisinde ekstra bir kamera olucak :slightly_smiling_face:

13 Beğeni

Ön camın yüksekliği artmış yani camın dikey uzunluğu daha fazla, bu da 3lü silecek yerine 2 sileceğin yeterli olacağı bir boyut :smiley: Farklı ama şık bir dizayn yolu izliyorlar ben beğeniyorum bu aracı, Gelen her fotoğrafta bir ayrı güzel gözüküyor :slight_smile:

3 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - Yeni DAF

Yeni Daf Xf’ten yeni bir teaser daha

Konu kapalı diye buraya attım :laughing:

Not: 18 .ci ile 19.cu saniyelerdeki görüntüye zoom yapabilecek biri var mı? Belki önünü yakalayabiliriz diye sordum :slight_smile:

4 Beğeni

Olmuyor hocam gözükmüyor :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Azıcık sol lütfen

1 Beğeni

Olmuyor hocam en fazla bu kadar gözüküyor Daf buradan itibaren gözüküyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Gazetenin kalkıp tırın döndüğü an

Dönünce sol yüz vs. gözükür

1 Beğeni

Kardeşim anlamıyor musun, yarım saattir ne anlatıyorum ben??
Daf oradan itibaren gözüküyor daha fazla gözükmüyor :frowning_with_open_mouth:

1 Beğeni

Şunu proje eskizi gibi holografik yapmasalardı tırı biz bulurduk hocam :laughing:

image

Ne olduğunu biliyoruz sonuçta

image

Bundan farklı olmaz

Dün gece bu canavar tam tepemden geçerken uykumdan uyandırdı, normalde üstümden uçak geçmez aklım çıktı :joy: merak edip baktım Azerbaycan kargo uçağıymış, Atatürk havalimanına kadar gelip aniden dönmüş, yeni kaptan galiba yolu şaşırmış.

bu Rus kargo uçakları nedense çok ses çıkartıyor arada millet yazarken görüyordum abartıyorlar diye düşünmüştüm.

10 Beğeni

Konuyu Mammoet Transport’a ait bir Volvo Fh ile diriltelim :blush:

1 Beğeni

15 Beğeni

10 Beğeni

16 Beğeni

Sevmek dedin senvmedik mi ?
Yeni Volvo FM’e boyun eğmedik mi ? :smiley:

1 Beğeni

Pete 379 :warning:

3.dakikadan sonra tedavi içerir…

12 Beğeni