Doğru direksiyon ayarı ETS 2 için. Arabam savruluyor deme

Olay aslında çok basit. 900 derece açı direksiyona sahip ve de düz yolda en ufak bir kımıldamayla araç fazlasıyla şerit değiştircek noktasına geliyor ve kontrolsüz bir sürüş sergileniyorsa ,bu ayarlar biraz daha iyileştirilebilir.

Göründüğü şekilde yaparsanız , direksiyonu hemen çevirdiğinizde tekerler hemen tepkimeye girmez ve kontrol daha güçlü sağlanır. Bu ayarları bir ileri bir geri oynayabilirsiniz. Ortalama bu şekilde yapsanız bile büyük ölçüde iyileştirme olcaktır.

Direksiyon hassasiyeti doğru hatırlıyorsam ; direksiyonu çevirince ,artış ve yükselişine göre erken veya geçg tepki veriyor.

Direksiyon doğrusallığı da manevra kapasitesini biraz daha kısarak virajlara daha kontrollü girmesini sağlıyor.

Twitch örnek bir video daha. Ayrıca bu videoları yayına destek olunsun diye atmıyorum ; örnek olması için atıyorum. Sistemi yoruyor çünkü canlı yayın yapmak o yüzden bir beklentim yok onu belirteyim.

Bu ayarlar daha sakin kontrollü oynamanızı sağlar. Direksiyon için ise yay vs hepsi kapalı. Gereksiz kol yorduğunu düşünüyorum.

4 Beğeni