Dirt 5 - Ana Konu

Dirt 4’lük oyundan sonra Dirt 5’lik oyun Inside XSX’de duyuruldu.

7 Beğeni

O değil de WRC 8 vardı çıkışı baya yankı uyandırmıştı. Türkiye’den etaplar da vardı unutuldu gitti resmen. WRC 9 3 Eylül’de çıkacakmış o da saman alevi gibi parlayıp geçer artık.

WRC8’in arcade yapısına daha yakın olması, CodeMasters’ın baya iyi yapması, oyuncuların x oyununa alışması vs. baya sebep var.
Dirt 4 ve Dirt Rally 2’de pek beğenilmedi. Pek çok oyuncu Dirt Rally’nin en iyisi olduğunu düşünüyor ve onu oynamaya devam ediyorlar.

2 Beğeni

Bi’ olmamışlık var sanki ama çözemedim:

Böyle bir şey olursa civatalar bile parayla satılabilir. Bkz: Para verip aldığınız oyunda yükleme ekranında geçilemeyen reklam çıkan NBA 2K21

Bu kişi olacakları çok iyi özetlemiş:

İnş Take-Two’dan önce Microsoft bir hamle yapar da alır desek almalarını gerektirecek bir durum yok adamların elinde Forza var zaten… Yazık olacak.

Artık bundan sonra bütün yarış oyunlarını mikro ödemelerle ve reklamlarla doldururlar. Sony veya Microsoft alsaydı bari şu firmayı hiç yoktan adam ederdi. Take-Two alırsa saçma sapan politikaları ile malesef insanları sinirlendirmeye ve parasını cukkalamaya devam edecekler

1 Beğeni

Gitti

1 Beğeni

Electronic Arts, 1.2 milyar dolar teklif vermiş satın alım için. Take-Two işi yalan oldu gibi EA’nın değeri Take-Two’nun iki katı.

Aldı…

Fut Draft ama F1 versiyonu h.o. En azından NBA çöpü kadar oldurtmazlar herhalde.

F1 pilotları bu oyunu kullanmıyorlar mı?
Kötü olması imkansız gibi.