Diesel Brothers: Truck Building Simulator [Ana Konu]

Discovery Channel’da yayınlanan Dizel Kardeşler programının resmi simülasyon oyunu Diesel Brothers: Truck Building Simulator, 10 Mayıs’ta Steam üzerinden erken erişime açılacak. Code Horizon’ın Unreal Engine 4 ile geliştirdiği oyunda 4 kişilik multiplayer özelliği de bulunuyor.

Denedim ancak haritanın hala parça parça olması ve bazı araç parçalarını ayrıntılı olarak sökemeyip bilgisayarda transfer etmemiz saçma olmuş. Car Mechanic Simulator’dan bazı özellikleri daha iyi ama bir şeylerin aşılmasını bekliyordum. Yine performans anlamında güzel bir oyun olmuş rahat akıcı oynuyorsunuz buna çok sevindim. Genelde oyunlar erken gönderilince rezalat geliyor oynamak içinizden gelmiyor beta testerlık için başvurmadık sonuçta? :smiley: Tank Mechanic Sim çok kötü geldi.

Yine de arcade türünde bir oyun olmuş ve rahat rahat oynayabiliyorsunuz. Sadece pickup tamir etme modifiye etme var singleplay modunda özellikler tek tek açılıyor ama multiplayer’da girdiğinizde her şey açık oluyor arkadaşlarınızla oynuyorsunuz. Multiplayer için @Emre54 ile deneyeceğiz.

2 Beğeni

yine clicker oyun, simulator dediğin my summer car gibi olur.

boya badana her zaman bizim işimiz :smiley: (işkence)

2 Beğeni

senin getireceğin arabayı

2 Beğeni

Abi spreyin boyadığı kısmın büyüklüğünü arttırabiliyorsun diye biliyorum kendine eziyet etmişsin.:smile:

bu parçanın ilk hali diğerleri böyle değil de salak oyun böyle kabul etti yalnız :smiley: adama böyle vericem

@Emre54 çizgi film :smiley:

1 Beğeni

multiplayer oynadık güzeldi sorunlar vardı ama idare eder oyunda şu an dokuların optimizasyonunda ve görüntülenmesinde karışıklıklar var yarın ilk videoyu çekeceğim sonra da multiplayer kısmını yayınlayabilirim

ama benim canım sıkılıyor uğraşırken :smiley:
diesel brothers programının tam oyunu olmuş işte multiplayer tek önemli fark

eğer her şey yolunda giderse akşam vakti ilk oynanış sonra da multiplayer videosunu izleyebilirsiniz

video akşamdan sonra yayında olur :smiley:

1 Beğeni

sabah yayınlarım 1 saat sonra buraya yüklenmiş olacak

1 Beğeni

Multiplayer videosunu bugün yeniden çektik kendi aracımızı topladık tabii para yok sadece biraz yeniledik ama süper oldu :smiley:

multiplayer olduğu için oynanıyor birlikte bir şeyler yapabilmek güzel bazen saçmalasa da güncellemelerle çok iyi olacak :smiley:

1 Beğeni

indirim kuponu 20 mayıs’a kadar geçerli oldu

bizim profiller yandı o kadar uğraştık yeni sürümde profil çalışmıyor
işte videoların testlerin geç yapılmasının nedenlerinden biri daha ne olacak şimdi ben tekrar aynı zamanı nasıl ayırayım?

1 Beğeni

kötü olmuş.bende geçen yaz hilesiz bir şekilde gold rush oynadım baya ilerledim kayıtlı oyun gitti,insanın bütün hevesi kaçıyor tekrar bakmak lazım bu oyunda alınır.

güzel bir özellik geliyor böyle böyle oyun gelişecek işte

1 Beğeni

serbest mod geldi yeni profil açınca karşınıza çıkıyor

Sürüş mü va? Fizikleri nasıl?