DFGT almalı mıyım? Ses sorunu abartılıyor mu?

Aklımda direksiyon alma fikri var mause artık keyif vermiyor sadece ETS ve ATS değil neredeyse birçok oyunda kullanacağım. Yaşım küçük olduğundan aileme söz geçiremiyorum. Anlatamıyorum bunun güzel bir olay olduğunu derken ben onları yanlış anlamışım. Aslında bence de G29 için şuanki kurda 4 bin TL ve aksesuarlar derken neredeyse bilgisayarımın fiyatına gelen bir parayı ödeyemeyeceğim için bin TL değerindeki DFGT’ye yönelmek istiyorum.

Buraya kadar her şey tamam fakat aklımda bir olay var ki beni endişelendiriyor. Çok mu sesli bu DFGT denen direksiyon yani bence abartılıyor. Sonuçta titreşimi ve FFB’yi sonuna kadar açmayacağım hatta buraya aykırı belki ama Assetto Corsa oynarken FFB ve titreşimi kapatacağım. E tabi buda etki edecektir sese.

Sizin düşünceleriniz nelerdir? Malesef yukarı çıkamayacağım 1000 TL benim için yeterli bu yüzden o tarz “Yukarı çık bu kadar olmaz.” gibi geridönüşler lütfen yapmayın.

Buna bir bak derim https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-thrustmaster-t80-ferrari-488-gtb-edition-pc-ps3-ps4-ps5-881664655/detay

900 derece performans istiyorum dostum. Bana yeterli gelmeyeceğinden eminim. Ayrıca direksiyon görünüşü daha çok arcade yönünde.

1 Beğeni