Deadliest Catch Alaskan Storm - Ana Konu

Discovery Channel’da yayınlanan Deadliest Catch programının oyunu Deadliest Catch Alaskan Storm 2008 yılında PC ve Xbox 360 için yayınlanmıştı. Ardından 2010 yılında sadece PS3 ve Xbox 360 için Deadliest Catch: Sea of Chaos oyunu yayınladılar ama ilki gibi olamadı. Zaten PC için çıkmayınca bir önemi kalmadı.

Bu konuyu bu oyuna adıyoruz. :smiley:

Dün gece sıfırdan tekrar başladım.

2016 yılında çektiğim bir video seri olamadı oyunda sıkıntılar vardı.

Hala gideri var mı? Var… :smiley:

2 Beğeni

Son oyunun yapımcısı farklı bir stüdyo olmuş zaten çok daha basit duruyor PC’ye çıksada bir şey değişmezdi.
Şu Playway cephesinden böyle bir şey bekliyorum belki de yapıyorlardır? Çakal bunlar yapıyorlardır yakında görürüz. :smiley:

1 Beğeni

Benim mail i değerlendirip bir tugboat simulator yapabilirlerse on numara olacak valla bekliyorum ve inatla bunu bu Playway e yaptırtmak için uğraşacağım Aslında Astragon da bu işi yapabilir mi Hasan kardeş onlarada yazsam mı???

alt taba geçince kamera dönme sorunu çözülse hep oynayacağım da dün akşam bir bakayı mdedim gene ulan bütün oyunları tokatlıyor eline veriyor :slight_smile: böyle bir oyun yok

2020 yılındayız bunun keyfini veren bir oyun yapamıyorlar
çünkü oyun yapamıyorlar

simülasyon oyunları büyük bir yalandır ve stüdyoların yayımcıların işine gelmektedir daha az özellikler zor laflar

fishing north atlanticte bu gemiyi alacağım yakında ancak aynı keyfi vermeyecek

3 Beğeni

Deadliest Catch Alaskan Storm adam gibi bir oyundu ve yerini dolduramadılar Elimizde bu aralar fishing North Atlantic var onunla takılıyoruz. Keyifli simulasyonlar kardeşim.

deadliest catch the game hala güncellenip bir şeyler eklenmeye çalışılsa da bir önemi yok.
şu an tek yaklaşan oyun fishing: north atlantic.
şarkı spotify’da tekrar çıkınca aklıma hep bu oyunlar geliyor. :confused: