DCS World: F-16C Viper Ana Konu

DCS topluluğunun hiç şüphesiz en çok beklediği uçak F-16 sonunda ön siparişe açıldı. Uçak bu yıl sonunda block 50 olarak gelecek. Daha sonra block 70’te sürpriz olmazsa güncelleme ile gelecek.

Ön sipariş fiyatı 63.99$ (yaklaşık 390₺(!))

Uzun süredir takip ediyordum çizim vs. ama abartmışlar fiyatı çok yüksek. F-16 nın çalışma prensibini merak eden zaten hali hazırda tüm prosedürlere uygun ve gönüllü olarak geliştirilen ücretsiz Falcon BMS’yi deneyebilir 3 sayfalık PDF dosyası ile. Hem o daha da simülasyon odaklı bir program ama sırf grafik var diye de buna o kadar para verilmeeeeezzz…

1 Beğeni

Standart satış fiyatları TL’ye çevirerek tartışamayız. DCS World uçakların anlamlı kullanılacağı bir dünya getiriyor haliyle fiyatlar doğal olarak yüksek :smiley: en basit bedava olan uçaklarla bile farkını görüyorsunuz.

2 Beğeni

Bana ne katılmıyorum git burdan :unamused::rofl::rofl:

1 Beğeni

Oyun fizik ve dinamiklerine gelirsek, bu simülasyonda sadece grafik yok. Her uçak özenle yapılıyor. Eski pilotlardan vs yardım alınarak geliştiriliyor. Ortalama 140 sayfalık dökümanla geliyor uçaklar. Falcon BMS kullanmak için sebep yok.

Ve fiyatlarını hakettiklerini düşünüyorum. Daha geçen %50 indirim geldi tüm uçaklara. Ekonomi bu haldeyken oyun/DLC fiyatlarını eleştirmek mantıksız.

1 Beğeni

Bana Su-27 ve MiG-29 yeter. Batı bloğu ilgi alanıma girmiyor…

1 Beğeni

Bilmediğim bir şey diyeceğini düşünmüştüm Laz Trucker :slight_smile:

Konuyu bu şekilde değerlendirme amacımı anlamışsındır umarım.

1 Beğeni

19 Temmuz’da fragman geliyor. Heyecanlar dorukta… :slight_smile:
https://www.facebook.com/eagle.dynamics/videos/492074028001468/UzpfSTE4MTE0NDQ2ODYwOTQxNToyNDM1NTIzNTk5ODM4MTQ2/

Şuan modeller harika. 4K 60FPS videolarını izliyorum resmen evrim geçirmiş.

1 Beğeni

Sonunda fragmanı yayınladı. Harika!

1 Beğeni