DCS World - Ana Konu

@ CVN-73

2 Beğeni

…and catapult salute :facepunch:

1 Beğeni

şu an mevcut grafik ayarların nedir? ekran görüntüsü atabilir misin?
bulutlar standart ayarda bile gayet tatmin edici henüz tam yükseltmedim artık ona da eğer eklentiler gelirse bakıcaz ama helikopterle de güzel oluyor

2 Beğeni

bu settings ile beta oncesi 70fps alırken sımdı 40-50 arası geziniyor

1 Beğeni

:smiley: sistemin önemi ortaya çıkıyor işte

2 Beğeni

msfs de optımızasyon farkı olarak soyluyorum bazen ekran refresh rate medıum olmasına ragmen 120-30 fps :upside_down_face:

1 Beğeni

2 Beğeni

2 Beğeni

DCS World için yayınlanan ücretsiz A-29B Super Tucano uçak eklentisi

Kurulum
Örnek C:\Users\hasan\Saved Games\DCS.openbeta\Mods\Aircraft\a-29b-community-main

Hürkuş livery

Örnek C:\Users\hasan\Saved Games\DCS.openbeta\Mods\Aircraft\a-29b-community-main\Liveries\A-29B\Hürkuş Black

bu uçak gerçekten harika ama sonra ayarların ıyapıp uçmalıyım

aktif olarak geliştirmeye devam edersen bambaşka bir hale dönüşüyor
ama insanlar x-plane 12’ye bile endişe ile bakıyorsa…

sanmıyorum ama umarım eylül ayındaki dijital fuarda ciddi bir şeyler görürüz öyle fizik fizik diye söylenmekle iş bitmiyor

1 Beğeni

muhteşem :slight_smile:

2 Beğeni

Bu adamlar işlerini tutkuyla yapıyor. Oyuncular da aynı şekilde desteklerini esirgemiyorlar. Bak ne kadar güzel işler çıkıyor.

1 Beğeni
2 Beğeni

One Minute Flight School: How to Fly a Huey
ayrıca one minute falan nefret ederim yeri gelmisken soyleyeyım dedim :sunglasses:

2 Beğeni

keşke biri bana öyle gerçeğinde gösterse :smiley: yalnız filmi izlememiştim izleyebilirim şu an

1 Beğeni

fılm evet onerebilirim Bat*21 (1988) - IMDb 1988
huey konusunda da bildigim ne varsa paylasırım tail rotor yuzunden kalkısta yuzde 10-15 left rudder ve stick ile 90derece hover oluyoruz ve trımmer olayı ıle var olan angle of attack ını sabıtlıyorsun :wink:
aslnda agzı bozuk laobi soyle de anlatmıs
https://youtu.be/ws2QfXI1w1s

laobi videoları ilk geldiğinde izlemiştim ancak o ara msfsdeki deneyim yoktu kasmıştım ama saldım sonra… zaten bir şey yapamadık şu an açıkçası indirdikten sonra adam gibi rehberlere bakıp cold dark başlatmadım :smiley: nedense bu ara yeni bir şey öğrenmek zor geliyor

1 Beğeni

Huey’de asıl sorun Cold Start’dan çok Hover’da kalmak aslında. Alalı neredeyse 1 sene oldu ama hala adam akıllı hover yapamıyorum :joy: :joy:

1 Beğeni

Steam’de indirim başladı.

1 Beğeni
2 Beğeni

buraya da atayım :smiley:

1 Beğeni