Counter-Strike 2 (ana konu)

arkadaşlarla beraber botlara karşı oynamaya çalıştık ama maalesef saçma bir hatadan dolayı lobiden herkesi attı. gaben bizi mi trollüyor :smiley:

Arkadaşlar merhaba. CS2 güncellemesinden sonra görüntü kalitesi en yüksekte de olsa en düşükte de olsa fark etmez sis bombası patladığında böyle bir görsel hata almaktayım. Dosya bütünlüğünü de doğruladım ama hala devam ediyor. Diğer haritalarda deneme şansım olmadı. Bunun bir çözümü var mı? Varsa yardımcı olur musunuz? C4 dahil diğer bombalarda böyle bir sorun ile karşılaşmadım.

İlginç bir hata gerçi ben daha sis vs durumlarını yaşamadım belki benimde aynıdır.

Ya da bunun için nereye mail atabilirim?

Ben neredeyse 1,5 aydır CS2 oynuyorum daha hiç böyle bir hata ile karsilaşmadim :thinking:. Benim internet biraz zayıf çok fazla sis vs bomba ve oyuncu aynı alanda olursa ara ara donmalar oluyor. Onun dışında sorun yok gibi

hocam sürekli güncelleme geliyor diyolar illa düzelir ama steam destekten belki bug yada hata bildirebilirsiniz…

Gözler hala CS:GO arıyor… değişik olmuş :slight_smile:

Öyle bir oyun düşünün ki betası ana oyundan daha iyi daha stabil olsun :smiley: betada iyi oynabiliyordum ana oyuna geçtim resmen bot gibi oynamaya başladım. Betada galil silahı on numara silahken ana oyunda leş gibi silah olmuş. Bunun gibi bir çok örnek var silah konusunda. Galilin sesi iyiydi, mermi yerini buluyordu. Sanki NERF yemiş gibi :smiley: CS2 yi bilmiyorum toplanması epey bir vakit alacak gibi.

3 Beğeni

galilin sprayini cidden ben de çözemedim. yakın mesafeden etkili ama orta ve uzak mesafede hiçbir işe yaramıyor silah. 3000 dolar parayla başladığım roundlarda alasım gelmiyor artık resmen.

1 Beğeni

Çarşambadan Çarşambaya girip drop alıp çıkıyorum. Eski rankı dmg olan ben CS2 dust2’de silver çıktım nasıl olduysa. Buna rağmen gelen maçlarda kimse silver gibi değil. :thinking:

2 Beğeni

Galil zaten kötüydü diye biliyorum.Yıllardır valvenin bu durumu düzelltiği yok.Ak47,m4,awp ve smgler hariç silahlar dengeli değil.Fakat çıkış kötü oldu.
Hitboxları bozuk oyun tam sürümemi çıkarılır ? Bunu yapan hileler var diye biliyorum valve hileyle uğraşmayın ben yapayım demiş.
Performans desen ayrı konu.Silverlar ise yıllardır böyle.Yarısı ben gibi 5 metreye sprey atamaz,kalan yarısı smurf ve hileci.

1 Beğeni

Genel Prime rankı daha önemli. Haritalardaki rankın amacını anlayamadım.

GeForce Now’a eklenmiş haberiniz olsun.

Steam’ın dolar kararından sonra topluluk pazarında kasa fiyatlarında düşüş var. Satmak isteyen biran önce satsın.

21 liralık varmış duruyo envanterde satsam mı satmasam mı bilemedim 1 dolar bile yapmıyo :thinking:

Sis değil pamuk helva. :smiley:

üstteki rseimler kayboldu sayı geldi kendi kendine oldu bunu nasıl pp li haline getirebilirim.

Bu ayarı Hayır yaparsan düzelir.

1 Beğeni

sağol yaw yeğen kurcalamış bozmuş bulamadım. düzeldi

1 Beğeni

sol el oynamasam da sol el hala yok, operasyondan haber yok, takılmalar ve glitchler devam ediyor, nadelerin gitmemesi de aynı şekilde. başarımlar da yok. ilk günlerdeki kadar şikayet edilmiyorsa oyunun dinamiklerine ve grafiklerine alıştığımız için. yoksa kafayı yemeden durmalık bir oyun değil hala.