Contraband Police “Kaçakçılıkla Mücadele Simülasyonu” Ana Konu

Geçtiğimiz günlerde duyrulan Contraband Police simülasyon oyununda güzel bir role üstleneceğiz .

Yeni duyurulan Contraband Police isimli oyunda üçüncü dünya ülkesi sınırında kaçakçılarla mücadele eden bir polis görevini üstleniyoruz.

Görevimiz sınırdan geçen kamyonları didik didik aramak . Tabi playway oyunlarında gördüğümüz tanıdık bir şekilde…

Şu anda elimizde bir kaç görsel ve 1 dakikalık teaser videosu olsa bile etkilemeyi başarabiliyor.

Ekleme: Bugün yeni bir video paylaşıldı. Kontrolden temiz çıkan kamyoncunun giderken yapmış olduğu hareket dikkat çekici. :smiley:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1821004884638671&id=141208895951620

Aşağıdaki bağlantıdan oyunu istek listesine ekleyebilirsiniz .
Çıkış tarihi şu anda 21 haziran 2018 gözüküyor ama tabi kesin diyemeyiz.

Daha fazla bilgi için İlgili haberi :point_down:t2: aşşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

1 Beğeni

yeni video var :smiley:

Bayağı hoşuma gitti. Oynarım ben bunu :slight_smile:

Olsa oynarım ama olması için uğraşmam.

öte yandan eğlenceli görünüyor :smiley:

Ee temiz çıkan adam el hareketi çekip gidebilecek mi kovalamaca falan olsa :smiley: yada kontrole girmeden kaçmak olsa

Oyun ilginç bi konuyu ele almış çok hoşuma gitti, vaktim olursa mutlak alıp oynarım.

eh artık o kadarı da sınırın cilvesi dersin :smiley:

Contraband Police simulator ile ilgili yeni video paylaşıldı.
'la benim beklediğim buydu öyle el hareketi çekip gitmek olmaz vs vs. Peşine düşmek gerekiyor. Neyse güzel oldu bunu görmek.

1 Beğeni

Yeni bir video paylaşıldı.
Steamde çıkış tarihi 21 Haziran olarak gözüküyor.

1 Beğeni

Yeni oynanış videosu paylaşıldı.

2 Beğeni

:smiley:
playway konuşturmuş gene

1 Beğeni

kaçakçılara geçit vermiyoruz!

demosu geldi bir bakayı mdedim az önce bitirdim tanıtım amaçlı iyi olmuş

ama bir süre sonra salak salak işlerden insanın canı sıkılıyor
diyaloglar konuşmalar aaa seviyeye gelmedikçe bu oyunlara yazık olacak

playway ve bağımsız yapımcılar bu motorun suyunu çıkardı, fikirler güzel ama dinamizm yok 1 saat sonra sıkıyor.

2 Beğeni

Demosu çıkacaktı ama o sayfa açılmıyor.

15 Ekim’de 5 günlük oynanışın bulunduğu Proluge var.

Ondan sonra muhtemelen çıkaracaklar.
3. gün ile beraber değişik olaylar göreceksiniz demektir. Ben demoda ısınmaya başlamıştım devamı olsa oynayacaktım. Bir süre sonra o işlemleri yapmak yorucu ve sıkıcı gelecektir.

Demo çıktı indirebilirsiniz.

1 Beğeni

contraband-police-steam-header-new

yeni logo ve kapak tasarımı yapmışlar 2021’in ilk çeyreği demişler hatta prologue için kapalı beta başlatmışlar
bakalım :slight_smile: oyunu iyileştirmeleri daha iyi yapmaları bekletmeleri güzel bir adım
kaliteli olsun yav!!!

1 Beğeni

prologue çıktı

Takip edip beklediğim bir oyundu. Normalde 2021 son çeyrekte çıkması planlanıyordu fakat olmadı. Tekrar ertelenmiş…

Vay :smiley:

suriler gümrüğe baskın yapmış