City car driving 1.5.7 sürümündeki yeni özelliğe tüm araçları adapte etme

Herkese merhabalar city car driving’e 1.5.7 sürüme yakın tarihte çıkmıştı ve bu sürümle yolcu taşımacılığı gelmişti fakat eski sürümdeki araçlar bunu desteklememekte bende bununla ilgili bir video hazırladım videoda eski sürümdeki araçları nasıl 1.5.7 de kullanabileceğinizi (yeni özellikle birlikte) gösterdim umarım beğenirsiniz

3 Beğeni

Güzel bir video olmuş teşekkür ederim…
Bir şey sormak istiyorum belki forum da vardır yeni olduğum için araştırmadım da, varsa özür dilerim, ben bu oyunun atölyedeki çoğu aracını indirdim ve yükledim, ( uzun zamandır oynamıyorum eski sürümlerinden bahsediyorum) lakin oyuna girdiğim zaman ilk giriş ekranında yüklediğim bütün arabaların ismi yazarak her araba için ayrı ayrı bana uyarı veriyor tamam diyerek geçiyorum ve bütün arabaları kullanabiliyorum, bu uyarıyı almamın sebebi ne olabilir acaba ?

1 Beğeni

bendede veriyor aynısını starter.exe ile ilgili birşey ben direk o uyarı gelince çarpıya basıyorum nedenini bende bilmiyorum fakat büyük ihtimalle oyun dosyalarıyla ilgili birşey yada bir modun yarattığı çakışma veya sorun olabilir

Anladım genel bir sorun o zaman o, aydınlattığın için teşekkür ederim…