Caucasus Expansion - v1.0

Caucasus Expansion v1.0 – ETS2 1.46

Selam!

Merak ettiğim yeni alanlar ne zaman gelişiyor, Kafkasya neden olmasın? Bu benim ilk ciddi projem, “Kafkasya Genişlemesi”. Burada, harika Kafkasya bölgesini ProMods’a bir eklenti olarak aşağıdaki şekilde genişletmeye odaklanacağım… :wink:

EKLENTİ HAKKINDA:
ETS2 için v1.0 1.46 – ProMods Kafkas bölgesini iki şehirle genişletir – Zugdidi ve Anaklia.

KURULUM:
Lütfen “CaucasusExpansion_Final.scs” dosyasını ETS2 kurulum dizininizin mod klasörüne bırakın. Mod yöneticisinde, eklentiyi ProMod’ların üzerine yerleştirin.

HATALAR:
Bulduğunuz herhangi bir hata varsa, lütfen ProMods forumuna koymaktan çekinmeyin.

KULLANIM ŞARTLARI:
Bu eklentinin paylaşılmasına/yeniden dağıtılmasına/değiştirilmesine izin verilmiyor.

KREDİLER: SCS Yazılımı ve ProMods.

RİCA ETMEK:
Yaklaşan bir sürüm (1.1) yakında gelecek. Gelecek şehir Ardahan’a oldukça yakın ve tabii ki oraya girmeyi planlıyorum (ama Türk hayranlara saygı duyuyorum), ancak halihazırda sizin tarafınızdan yapılmış Ardahan şehirleri varsa, Türk topluluğu, lütfen bana DM ve şehrinizin gelecekteki sürümlerimde gelmesini sağlayacağız. Eklentimin tanıtımında kredilendirileceksiniz.

https://truckymods.io/euro-truck-simulator-2/maps/caucasus-expansion-a-promods-addon

9 Beğeni

Caucasus Expansion v1.1 Yayım -lanan!

Yeni versiyon, Bavra’daki Ermenistan sınırıyla birlikte Akhaltsikhe ve Akhalkalaki şehirlerini içeriyor.

Bunu söylemek için henüz çok erken olabilir, ancak bir sonraki versiyonda (v1.2) Ardahan ve Çildir kasabaları yer alacak.

3 Beğeni

Umarız çoğunuz eklentiyi indirmişsinizdir ve onunla sürüşünüzün keyfini çıkarmışsınızdır! :stuck_out_tongue: . Her neyse, bir sonraki sürüm (v1.2) için hazırlıklar çoktan başladı ve bu sefer bu resim anlatacak.

3 Beğeni

D.010’da (Ardahan - Çıldır) İlerleme: Manzara kasabası Semiha Şekir

1 Beğeni

Kardeşim nerelisin bende cıldırlıyım meryem köyünüde yap

Burada Türkiye’nin Çıldır ilçesi gösterilmektedir. Unutmayın, bunlar hala [WIP].

İşte Çıldır, Türkiye ile Türkiye ve Gürcistan arasındaki Aktaş sınırı arasındaki yolun başka bir ekran görüntüsü. Hala [WIP].

@Yusuf_Yige: Nereden geldiğimi söyleyemem. Her neyse, Meryem kasabası haritaya sığmayacak kadar küçük. bunun için üzgünüm :wink:

2 Beğeni

D.010 – Ardahan, Türkiye ve Çıldır, Türkiye arasında. Hayranlarımıza büyük bir ilgiyle takip ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Ardahan Üniversitesi [WIP]

1 Beğeni

Ardahan ilçesi, Türkiye [WIP]

Ve gece… :smiley:

resimleri buraya veya başka bir siteye yüklemelisin. maalesef göremiyoruz.

@HasanOfke Sonundan görebiliyorum. Gelecekte bu web sitesine yüklemeyi düşüneceğim.

Kura nehri üzerindeki ardahan köprüsü…

3 Beğeni

Üste attığınız resimleri tekrar buraya yükleme imkanınız var mı acaba ? Resimler hiç gözükmüyorda

Bakmak istiyenler eskilere sağ tık yeni sekmede aç diyip vpn açsın öyle gözüküyor :smile:

3 Beğeni

Ardahan, Türkiye ile Artvin, Türkiye arasındaki yol.

4 Beğeni

Damal, Türkiye’den bu iki ekran görüntüsü.

2 Beğeni

İşte manzara kasabası Posof, Türkiye’nin ekran görüntüsü.

1 Beğeni

Merhaba,

Yoğun bir çalışma programı, harita gelişimini yavaşlattı. İşte Türkiye’nin doğusundaki D.010 (Ardahan -Çıldır) otoyolunun bir resmi.

Bu, gelecek sürümün UI haritasıdır. Yayın için bizi izlemeye devam edin! :smiley:

4 Beğeni

Eklenti, ETS2 1.47 için güncellendi. Bu eklenti aşağıdakileri içerir:
v1.2 – Sürüm 1.2’de Ardahan ve Çıldır olmak üzere iki şehri dahil ederek Doğu Türkiye’ye genişliyor.

Bir sonraki sürümle ilgili sorular truckymods web sitesinde yayınlanmıştır.

İNDİRMEK

1 Beğeni

Tüm Türk dostlarıma, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıldönümünü diliyorum. :tr:

CrazyCook003’ten selamlar.

Acaristan kasabalarının yeniden işlenmesi halen devam etmekte olup, Çildır’dan Arpaçay’a kadar olan yolun uzatılması için hazırlıklar yapılmaktadır.

15 Beğeni

adamsın lan crazycook :smiley:

3 Beğeni