Cattle and Crops - Ana Konu

çiflik
hayvancılık
tarım

beslemek için işçi görevlendirmen gerek

tmm yaptım abi benim önceden işçi olunca ondan kabul etmiyomuş işçileri yollayıp yeni işçi alınca düzeldi

yarın güncelleme çıkıyor öteki haftaya kadar biçerdöverde gelir işallah da gerçek çiftçiliğe o zaman başlarız

1.5.0 güncelemesi çıktı fakat halen 2.0 hakkında bişey yok tarih bile verilmiş değil

mayısa ertelediler dalga geçiyolar bu adamlar bizimle

LEVEL’de incelemesini yazabilirim ama biçerdöver geldikten sonra olur. Hala tarih konusunda saçma sapan kandırmacalar rahatsız ediyor. Zaten Nisan ayında çok erkendi.

programlamacı arıyorlar

https://www.games-career.com/de/Jobangebote/21557_Game-Developer-mw_Masterbrain-Bytes-GmbH--Co.-KG

mayısın 9 una gelecez ama heln bir tarih yok forumlarına baktım yapımcılardan biri halen çalışmaktayız gibisinden bişeyler yazmış forumdakilerle tartışma gibi bişey çıkmış ama yapımcı ekipten olan eleman halen birçok hata ar düzeltmeler felan var diyip geçiştirmiş çok güzel olabilecek bir oyunu daha böyle harcıyolar

nisanda çıkartacakları güncellemeyi masyısın 15 şi olmuş halen tarih bile veremediler pes doğrusu

Modlama ile ilgili tanıtım videosu…

Ayın 20 si oldu daha güncelleme tarihi bile belli değil saçmalık

haber #1

haber#2

özetle bu cuma günü güncelleme çıkacak gibi duruyor bir süre haberlerini aktaramadım

Abi halen resmi bi tarih açıklanmadı gene ertelemezler demi bunu ?

bugün gelebilri de gelmeyebilir de timeline sayfasında tarih eklemelerine gerek yok aslında bayadır oynamıyorum canım çekti gelse de bir şeyler ekip biçsek

aynen abi tarlaları ekime hazırladım gelse de bi eksek biçsek :slight_smile:

https://www.cattleandcrops.com/timeline güncellem bugün bakalım nasıl olacak…

haydi beyler zaten malum ekim dönemindeyiz iş başına!!! :smiley:

tam oynamadım ama tarlaya kadar geldim çok iyi :slight_smile: yine keyif verecek anlaşılan
yarın konuyu yayınlarım videoya sıra gelecek

Aynen abi bende biraz baktı da çok hoş duruyor birazdan biçmeye başlayacağım bakalım nasıl olacak :smile:

güncelleme konusu