Car Mechanic Simulator 2018 - Ana Konu

araçlarda hangi motorları kullanabileceğini gösteriyor. güncel sürüm kullanıyor isen ve bazı araçlara farklı motorlar takabiliyorsun. performans geliştirme zaten var bazılarında 3 5 parça bazılarında neredeyse tüm parçaları gibi.

1 Beğeni

Performans parçalarını taktiktan sonra ne kadar artış olduğunu ogrenebiliyormuyuz

öğrenirsin dyno alanından ama seviye kasman lazımdı diye hatırlıyorum oraları açmak için.

1 Beğeni

Anladım sanırım biraz daha ilerleme kaydetmem lazım. Teşekkürler.

Atölyeden mod indirmeyi unutma, dlc alacaksan dodge alma oyundaki çakmaları arasında fark yok ayrıca her dodge dlc’sinde sadece 2 araç var dlc olarak ford ve jeep alın 0-300 testi yapmak istiyorsanız Plymount alınabilir.

Yine sardım oyuna ki zamanında tıklama simulatoru demiştim.

Hurdalıktan zamanında havalimanında kullanılmış ford buldum, karavana çevirdim çalışmalarım devam ediyor.

3 Beğeni

Bu hangi mod hocam bayıldım. Maalesef almistim çoktan :grin: 1-2 dlc hariç neredeyse hepsi var keyifli bı oyun mod daha denemedim savede sıkıntı yaratır diye denemedim ama bakicam ilk fırsatta

1 Beğeni

Mercedes DLC’si çıktı.

1 Beğeni

benim steam de gözükmüyor dlc

Buraya tıkla ya da steam arama çubuğuna merceds benz dlc yaz, listede daha çıkmamış ilginçtir steam duyurusunda da yok.

tamam arama yerine yazınca çıkıyor

Şu an daha hiçbir DLC almadım, hangi DLC’yi tavsiye edersiniz? Aklımda Ford var Mustang sevdiğim için de karar veremedim.

Biraz foto atalım.

2 Beğeni

vos vos guzel olmus

1 Beğeni

Car Mechanic Simulator 2018 de her hangi bir arabaya istediğimiz motoru nasıl takarız

istediğin motoru takmak için motor salıncağına tıklayarak yeni bir motor oluşturuyorsun ancak her arabanın uyumlu olduğu motor sınırlı, araba bilgisi ekranında yazıyor, atölyedeki arabalar bu konuda daha esnek.

1 Beğeni

Wheel Dealers dlc sini aldım oyuna giriyorum garaj özelleştirme yapamıyorum. Videolarda merdivenin yanına gitmeleri yetiyor ama bende olmadı bu çözümü bilen var mı?