Call Of Duty WARZONE Battle Royale - Destek & Oyuncu Bulma


Burada Call Of Duty WARZONE Battle Royale hakkında yardım,destek ve birlikte oynamak için toplanabiliriz. Gayet güzel oynaması ücretsiz bir oyun. Tavsiye ederim. Yeni macera arayanlar, elindeki oyunlardan sıkılanlar için güzel bir seçim oluyor. Optimizasyonu da gayet güzel çoğu sistemde düzgün çalışıyor. Henüz BETA aşamasında ve eksiklerin giderileceğine eminim. Eklemek isteyen birlikte oynamak isteyen olursa SüvariGame#4899628 olarak ekleyebilirsiniz.

175gb boş yer istiyor doğru mu?

85gb sadece warzone

1 Beğeni

80 gb indirdim ben.

Oha :smiley: cok istiyor: D

Değiyor ama emin olabilirsin :smiley:

Yok ya pubg den sonra geçince basit geldi sarmadi

Bilmiyorum daha güzel geldi bana da basit değil ama. Aksine daha zorlayıcı. Tamam pubg den gerçekci olmayan yanları var mesela atladığın zaman tekrardan paraşüt açabilme gibi ama pubg de kimse kusura bakmasın zerre gerçekci olmayan hareketler var. Her platformda düzgün optimizasyonu olduğu için sistemi iyi olan ve olmayan arasında fark olmuyor. Yani direk oyuna odağına ve yeteneğine bakan bir oyun olmuş. Ben beğendim.

1 Beğeni

Plunder modu çok güzel olmuş. İlk 1 milyon toplayan takım birinci oluyor aynı zamanda kendi silahlarınız ile doğup onları kullanarak geliştirebiliyorsunuz. Haritada belli bölgeler var topladığınız parayı teslim etmek için oralara gidip helikopter çağırıp. Teslim ediyorsunuz. Ve o anlarda yaşanan aksiyon :smiley:

Bende indirsem mi acaba asD:SAda

1 Beğeni

Beyler bende sorun cıktı server queue cıkıyor yirmi dk bilmem ne diyor sorun ne