Call of Duty: Modern Warfare duyuruldu!

Call of Duty: Modern Warfare 25 Ekim’de çıkıyor. :smiley:

7 Beğeni

Yav arkadaş Ghost Recon Breakpoint çıkıyor - Borderlands 3 çıkacak üstüne bu çıkacak paraları nasıl yetiştireceğiz iyice şaşırdık ya

1 Beğeni

Oh be, gözümüz gönlümüz bi’ CoD, bi’ FPS görsün :smiley:

1 Beğeni

Bugünkü tek güzel haber olabilir :smiley:

1 Beğeni

Grafikler efsane görünüyor. 8 GB Vram istemez inşallah :smiley:

1 Beğeni

Sonunda adam akıllı bir COD oyunu geliyor. Uzun bir süre bütün oyunları berbattı. Üstelik son oyun tamamen PUBG oyununa dönmüştü.

Böyle harika bir COD oyununa ihtiyaç vardı.

1 Beğeni

İndirimde PS4’e alırım.:smiley:

Oyuncuların sesini duymuşlar sonunda. Oynayamayacağız ama neyse videodan ekmek banarız…

Modern Warfare serisini reboot edecekler gibi haber dönüyor birkaç yerde ama ne kadar doğru bilemem.

Son oyunlarda baya bi saçmalamışlardı özellikle BO 4 tam bir saçmalıktı bana göre ama captan price’ı yeniden görmek sevindirici

güzel olmuş çıktığında alacaz :smiley: napak

2 Beğeni

Activision bu sefer hikayeye asılacaktır diye ümit ediyorum. Call Of Duty serisini 3 farklı şirkete dönüşümlü geliştiriyorlar ve MW serisi hariç bana göre diğerlerinin hikaye modunu oynamaya bile değmez. Son çıkan MW3’ün hikayesini pek beğenmemiştim belki bu sefer güzel bir şey koyarlar ortaya da çizgi halinde giden senaryolu oyunlar gene popüler olur.
Bir de çok büyük ihtimalle Amerikadaki SJW tayfasını mutlu edebilmek için eş cinsel karakterler olacaktır oyunda.

YPG YPJ teröristinden ilham alınmış karakterler vs. vs. zart zurt politik bir oyun değil açıklaması zart zurt
call of duty her zaman abd propagandasının oyunu oldu ve öyle olmaya devam edecek
düşmanın olsa bile kutlayacaksın herifler bu işi beceriyor :slight_smile:
bizde olmayabilir
yani bu tartışmadan bir şey çıkmaz tepki elbette gösterilir ancak sonuç vermiyor baskı kurabilecek düzeyde değiliz ama mevzu büyütülmeli de aslında insurgency sandstorm da aynı şeyleri barındırıyor
yasaklanma ve oyunu satın almama ile sonuçlanma ihtimali de çok az bilinçli olmakla alakası yok
çok fazla safsata yapılabilecek konu neyse açık açık hedef gösterme olmadığı sürece ciddi bir adım atılamaz lobicilik bu yüzden var lobi faaliyeti yürütecek sektörde önemli kişileri yönlendirebilecek seviyen var mı? yoksa lagalugaaa oyuncular tepki göstermiyor bilinçlensinler laflarıyla da olmuyor aksi bir durumda herkes tepkisini gösterir ama çok fazla dinamik var
call of duty modern warfare ön siparişleri 270-280 tl civarında dolaşıyor eylül sonunda açık betasına katıldıktan sonra ön sipariş vermeyi düşünüyorum bf5 oynuyorum ama modern savaşlarda geçen bir oyun da artık hakkımız bezdim gel gelelim yine olay squad’a çıkar :smiley: bir süre sonra bayıyor

2 Beğeni

Sandstorm’da ne var ki?

orada da aynı taraflar var hatta Türk askerine benzeyen kamuflaj bile var ancak işte bölge değişik bir sürü grup var kıyafetleri değişebiliyor vs. vs. avrupalı amerikalılar ypgli zart zurt terörist grupların gerçek özgürlükçü savaşçısı olduğu yalanını satıyor sağda solda denk geliyoruz zaten terörist gruplara ve uzantısı siyasal partilere mensup kişiler avrupada yaşamaya gittiklerinde zaten bu yalanı satıyor ama bilmiyor ki mevzunun halid-i nakşi tarikatı kolları ve aşiretlerle ilgili olduğunu :smiley: biliyor ama işte

1 Beğeni

şu an betasını indiriyorum bu arada oyunda oynarken ödül olarak beyaz fosfor bombası kullanılıyormuş bununla ilgili ciddi tartışmalar var

1 Beğeni

Oyunun her şeyi başlı başlına tartışma zaten reddit konularında dur bakalım biz de indiriyoruz. Nasıl olmuş göreceğiz