Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ne kadar garip steam bu yaz indirimdede çöktü :joy:

İstediğiniz fiyat aralarındaki oyunları rahat bulabilmeniz için:
https://steamdb.info/sales/

Girmemeniz tavsiye edilir 1-2 gün :smiley: malum 9.75!!!

Batu beyciğim. Rica etsek bir gün Outlast 2 oynar mısınız? :joy::joy:

yayındaki müzik!

Neden olmasın :slight_smile: aklımda ^^

7 numarayı tekrardan izlemeye başladım. Şabandan sonra bana kaliteli gelen nadir yapıtlardan olduğunu 1 kez daha anladım. ^^

images
"Müsrifliğin lüzumu yok " :rofl:

1-2 hafta mp oyunlarına indirimlerden dolayı giresi gelmiyor insanin :confused:

yeni güncelleme gelsin truckersmp ye o zaman girerim.ai araçları gelsin öyle daha zevkli olacak. artık yollarda ai araçlarını görmeyi özlemiştim iyi olacak böylece

şakkk bi dlc satarım şaaakkkkkk bi dlc daha satarım oyuncular şaşkın ne oluyo derler şaakkkkkk bi dlc daha satarım çil yavrusu gibi dağılırlar

Scania severlere potpori tadında bir video.

Kingdom Come: Deliverance bu oyun alan bılen varmı hikayesi grafıklerı acık dunya olusu harıka gorunuyor

güncellemeler ile sıkıntıları gitti türkce oldu bu tarzı seviyorsan al ama bilgisayarın güçlü ise.

Görmemiştim konuyu oyunu daha yeni goruyorum Sistem gereksinimlerine bakmamıştım ya kafa kafaya nerdeyse benimkiyle geliyor ama sistemim eskidi büyük ihtimal kasar heralde volkan abi sence kaldırır mi…

bayagı birşeyi kısman gerekir buda oyun zevkinin içine eder.
örnek kask taktıgında gercekte görüşün nasıl kısılıyorsa oyundada o şekilde (bunu kaldıran mod yapıldı ama o zaman ne anlamı kalıyor) kısık görüş üstüne görüntüde detayların kısılması ile anca stres küpü olursun hele birde silah mekanikleri farkı off off :slightly_smiling_face:

orta cag oyunları fılmlerı kıtapları gorunce heyecanlanıyorum cok hosuma gıdıyor o donemleri hıssetmek neyse anladım abı desene başka bahara o zaman :smiley:

Mutlaka oy kullanalım! :fist::fist::fist:

Site tekrar yayinda vpsyi odemeyi unuttum hem secim hem de dunku heyecan…

Emma Goldman: “Oy vermek bir şeyleri değiştirseydi yasaklanırdı…”

++++ olarak Banu AVAR her zaman haklıdır.