Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

hayırlı olsun hoşgeldin tekrar en kısa zamanda yayınlar bekliyoruz yine…

hoşbulduk güzeldi ya koğuş vs. hep birlikteydik izole olmak iyi gelse de çıktığımız gibi dışarısı malum yine aynı :confused:

yapılacak bir sürü iş var ondan sonra eksik içerikleri eklemeye başlarım. 19 eylülde de ameliyat var.

8 Beğeni

Geçmiş olsun abi. Hayırdır inşallah.

Geçmiş olsun tekrardan :raised_back_of_hand:

1 Beğeni

selamun aleyküm 2k24 tr map i kurdum sorun yok ancak otogardan iş aldığımda perona girdiğmde ENTER ibaresi çıkmıyor sebebi nedir acaba

herkese iyi akşamlar, dün gece steam hesabımdaki 14 dolar bakiyem sıfırlandı + cs2 envanterimden 3 tane ucuz silahla birlikte yok oldular. gece 2 tane ve sabah saatlerinde 1 tane olmak üzere 3 skinim gitti onun yerine para etmeyen dota 2 itemları gelmiş envanterime. satın alımlara baktığımda iznim dışında satış yapılmış yani. 3. parti kasa açma sitelerine giriş yapmıştım ve bilgisayarda virüs olduğundan şüpheleniyordum. para gidince;

• steam hesabımın şifresini ve e-postasını yeniledim.
  • kaspersky ile 2 defa tam tarama yaptım. (ilkinde 2 adet trojan buldu, ikinci taramada virüs bulamadı. keyloggerlık yapmış olabileceklerinden de şüpheleniyorum.)
  • steam hesabımın bütün kasa açma sitelerinden bağlantısını kestim ve şifre ile yeniden giriş yaptım.
  • steam desteğe yazdım (paranın geri gelmeyeceğini biliyorum ancak şu sebepten oldu derler diye ulaştım)
  • API key linkini kontrol ettim, aylardır orası boş duruyor yani API keyim çalınmamış.

giden 14 dolar olsun çok umrumda değil, almasam da olur ancak yeniden para yüklediğimde yine sıfırlanmasından ve hesabıma hiç giriş yapamamaktan korkuyorum. benim esas anlamadığım 18 dolarlık ak-47 ve 15 dolarlık m4’üme dokunmayıp 40 50 centlik skinlerimi almış olmaları. madem envanterime bi şekilde eriştiler hesabım neden duruyor?

sizce aldığım önlemler yeterli mi ve sizce bu neden olmuş olabilir? daha önce başına gelen ya da bir fikri olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

4 Beğeni

Geçmiş olsun…

3 Beğeni

teşekkür ederim :pray: gerçekten dediğim gibi parada gözüm yok hesap güvende olsun kafi.

2 Beğeni

Fernbus oynayan arkadaşlar sizlerde de radyo açık olmasına rağmen şarkı çalmama sorunu var mı? Müzik sesleri falan hepsi açık ama radyo çalışmıyor.

1 Beğeni

kasık fıtığı var askerde de son aşamaya geldi onun ameliyatı olacak.

3 Beğeni

kötü olmuş… geçmiş olsun…

1 Beğeni

teşekkür ederim. :pray:

1 Beğeni

Geçmiş olsun abi. :disappointed:

1 Beğeni

:pray: :pray: :pray: çok sağolun

sanırım steam guard bypass yedim, yahut trojan virüsünden olduğunu anladım. trojan virüsünden yediysem temizlediğim için artık bir sorun yaşamayacağımı düşünüyorum. steam guard bypass olayı ise pdf ya da rar olarak indirilen dosya uzantılarının içindeki küçük ama zararlı çerezlerin kopyalanması ve ip yoluyla hesap güvenliğinin tehlikeye atılması yoluyla ortaya çıkıyormuş. türk forumlardan ziyade yabancı sitelerde yaşadığım şeylerin birebir aynısını yaşayanlara steam guard bypass yapıldığını öğrendim. bunun da çözümü steam şifre epostası değiştirmek, steam ve tarayıcı çerezlerini silmek, tam tarama ile virüsleri silmekmiş. kimine göre de para aklanması durumunu yaşamışım. yani benim steam bakiyemi kendi hesaplarına geçirmelerini güvenlik açığını kullanarak yapmışlar. yaşadığım gelişmeleri haberdar edeceğim.

2 Beğeni

hocam (*) bu tuşa tıklayıp kapatıyorum

1 Beğeni

geçmiş olsun hocam

1 Beğeni

Olmadı hocam.

Geçmiş olsun…

böyle bir şey var mı ?

Birde böyle tipler türedi. Onu bunu eleştirip, bir şekilde yükselme peşindeler.

1 Beğeni