Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Abi ilk geldiği gün bi deneyeyim dedim, yok… 520S V8 Scania’nın verdiği zevkin 10da 1ini vermiyor, elektrikli tır işi fasa fiso.

1 Beğeni

bence gerçeğini kullansak aynı izlenimi bırakmaz ama ets2de maalesef… :smiley: direksiyonla oynamadım klavyedeydim zaten kapıya çarpıp kaza yapınca çıktım. sonra daha sakin bir kafa ile denerim. aslında üzülmemiz gerek ets 2’nin dönüşeceği nokta bu olacak ahahahahahahahahahah ağlayacağız.

5 Beğeni

Battery Truck Simulator confirmed?

1 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Arkadaslar masaüstü şöyle cs go, ets, fs22 falan olsun orta ayarlarda güzel bir şekilde oynayabileceğim bilgisayar almayı düşünüyorum. Ben pek anlamadığım için aşağıdaki linklere bakar mısınız bu sistemler istediğim koşulları sağlayabilir mi ?

Emral asla trendyol ve hepsiburada gibi sitelerden masaüstü pc alma, ddr4 ram 10. Nesil i5, gtx 1660 falan önceki yüzyılın parçaları :grinning: genelde bu satıcılar çocuğuna pc almak isteyip bilgisayar dan anlamayan kişilere satıyorlar. Çünkü az çok anlayan asla bu paraları bunlara vermez. Rtx 3060lı hazır bir sistem rahat dizersin o paraya, bulunabilirse 4060 ta çok iyi olur. Attıklarında avantaj olarak monitör var, fakat o da tercih edilesi bir model değil. Tavsiyem İtopya, sinerji bilgisayar, tebilon, gaming gen gibi sitelerden araştırıp alman. Ben müsait olursam sana özelden iletirim tavsiyelerimi, sende aklına yatan olursa hem buraya hem bana yazabilirsin :slightly_smiling_face::raised_hand:

5 Beğeni

Bütçen nedir? Intel mi amd mi istiyorsun?

parçaları iyi bile olsa trendyol’a bulaşma, bir sıkıntı çıkarsa muhatap bulamazsın, parça listeni belirleyip gidip kendin al.

2 Beğeni

özgür’ün dediği gibi trenyol hepsiburada vb yerlerden alma ben 3,5 ay önce vatan dan topladım 4060 ti 25500 tl.

Bütçe Max 25.000 Intel düşünüyorum Bertan abi.

Bütçeyi yukarıda belirttim valla sınavdan sonra bakıcam duruma göre de pek anlamıyorum ondan dolayı da tam ne yapacağımı kestiremiyorum. Müsait olunca özelden iletirsin.

Hocam bende hiç Monitor vs yok. Laptop kullanıyorum. İlk kez masaüstü bilgisayar alıyorum.

Arkadaşlar elimde bir tane müzik aletinin yedek parçasını almam gerekiyor, kendi İngiltere’deki yerlerinden gelecek. Yedek parçaya 32 pound, shipping te 12 pound filan çektiler fakat soru şu; gelen ürün elektrikli birşey değil plastik bir şey ve bildiğime göre AB üyesi olmayan yerden gelen ürünün %30’u kadar vergi kesiyormuş. Ben bu vergiyi nasıl ve ne zaman ödeyeceğim? Bundan bilgim nasıl olacak mail mi atacak TR’den herhangi biri? Ve TR’de kapıma kim getirecek? İngiltere’den TR’ye FedEx ile gelecek fakat TR’ye girdikten sonra dağıtım nasıl oluyor hiçbir bilgim yok.

şöyle iki tane hazır sistemlerin üzerlerinden oynayarak itopyadan set şeklinde bir liste yaptım. Sizce nasıl ? Bütçeyi bi tık aşıyor ama bakarız olmadı 1-2 ayı gecikmeli alırız.

İtopya yerine Sinerji’den çok daha iyi bir fiyata, daha iyi sistem toplayabilirsin. DDR4 yerine DDR5 kullanmanı da ayrıca tavsiye ederim.

1 Beğeni

baktımda maalesef uçuk fiyatlar sunuyor itopyaya göre. Kendim kuramıyorum pek bilgim yok maalesef.

Ben 2 tane kasayı 2 aylık arayla geçtiğimiz senenin Ekim ve Aralık ayında Gaming.Gen’den aldım yüz yüze. En iyi fiyat performans kasaları oradan toplayın bence. Çok ta memnunum, 30K’ya aldım her bir kasayı canavar gibiler. Sinerji’ye parmağınızı bile sürmeyin ben ordan Samsung monitör aldım arızalı çıktı ve yüzüme dahi bakmadılar, başka gizli yollarda iade edebildim.

İstanbul’da değilim maalesef İzmirdeyim bildiğim kadarıyla Gaming.Gen İstanbul’da ve sadece kasa toplamıyorum monitörü olsun faresi klavyesi hepsini bir seferde alacağım…

TÜRKİYE’NİN EN İYİ F/P SİSTEMİNİ TOPLADIM - RTX 4060 Ti 16GB (youtube.com)

bir şuna bak bakalım

Gaming.Gen’in sitesinden de aynı fiyata alabiliyorsun ve monitörümü de ordan aldım.

1 Beğeni