Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

cümleten hayırlı tezkereler

2 Beğeni

steam tr sunucuları çok yavaş, umarım bakım vs ile alakalıdır diyeceğim ama vpn ile bölge değiştirip tekrar tr seçince düzeliyor, forumlarda son 2 gündür çok konu var, hayırlısı.

Şu Steam Dolar kuruna geçeli hiç oyun almadım. Sanırım korsana geri döneceğim… Uzun süredir hiç korsan oyun indirmiyordum. Artık indireceğim gibi görünüyor. 50-100tl lik oyuna istiyorlar 500-600tl :smiley:

ben buradan indirip oynuyorum hoşuma giderse ve fiyatı uygun olursa alıyorum yoksa devam ediyorum
bu arada steam değeri baya artmış

5-6 dolara kadar alınabilir. Ayrıca Steam key satan mağazalar bazen güzel indirimler yapıyor.

1 milyon dolarlık projeye 1 lira ile başladık şaka ama gerçek
:poop:

dolarlarınızı steam’e verip ne yapacaksınız? :smiley: bize verin.

1 Beğeni

adam hazır objeleri alıp pokemon çakması oyun yapıp zengin oldu, istifa edip oyun nasıl yapılır öğrenesim var ki firma sahibi de bilmiyormuş yanına eleman almış.

1 Beğeni

Oyun güzel olmuş ama baya fazla içerik yapmışlar Pokemon çakması diye bakıyordum denemek için baktım sardı baya önyargısız denemelik bir oyun olmuş

oynamadım ama oyun kanalları valheim, ark, pokemon karışımı olduğunu söylüyor, nintendo konsolcuları dışında herkes oynuyor, nintendo açıklama yapmış dava için ama bir şey çıkmaz.

hangi oyunmuş bu anlamadım

Yeni çıkan Palworld.

1 Beğeni

Nintendo’nun ona buna dava açmaktan başka bir niteliği yok zaten. Bir haltı beceremiyorlar, becerenlere de dava açıyorlar.

1 Beğeni

Ellerinde malzeme var kullanamıyorlar

1 Beğeni

Erlik’ten başyapıt bir belgesel serisi daha

Şu h61+ l anakart modeli mi? programla baktım oem yazıyor, i3 işlemci var oyun oynattırmıyor, i5 işlemci alma niyetindeyim, anakart modeli ise hangi i5 işlemci buna uyumlu? direkt satın alma linki de verebilirsiniz get ilanlı 2. el de olur.

cpuz kursana orada yazar motherboard kısmında ne oldugu. ha çalışmayan bir sistemse evet h61 1333mhz anakart

zaten cpuz ile baktım, i5 2400 işlemci buldum 2. nesil 250tl, 4gb 1600mhz ram de var 100tl ama bendeki ram 1300mhz, 1600mhz olmaz galiba, 50’ye alırım ben onu.

Hukuk okuyan değerli arkadaşlarım varsa bana mesaj atabilir mi ?

ne amaçla kullanmayı düsünüyorsun?

strateji oyunlarında işlemci yavaş kalıyor, ets2’de yüklemeler yavaşladı, parça değiştirerek biraz daha iyi duruma getirmek istiyorum, eskisi kadar oyun oynamadığım için yeni kasa toplamak istemiyorum.