Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

İlgilenenlere…

ilgilenebilenlere…

3 Beğeni

telefon yeni nesil oyun konsolu mu ne olacakmış öyle birşeyler duydum anlamadım hatta ac mirage iphone 15’e de çıkacakmış, bilen biri varsa bu oyun konsolu muhabbettini anlatabilir mi? ray tracing falanda var diyorlar telefon noluyo la :smiley:

arkadaşlar resident evil 4 remake yüzde 34 indirimle 887,29 TL den 585,61 TL inmiş. alınır mı sizce yoksa başka bir indirim mi bekleyeyim?

oyun çok çok güzel fakat süresi kısa bildiğim kadarıyla ama bu paralar çok bana göre, ama bütçenizi zorlamıyacak bir miktarsa alabilirsiniz daha aşağı bir indirime gireceğini sanmıyorum

1 Beğeni
1 Beğeni

İkisini de dene tarafını seç :slight_smile:

• FİTNESS DÖVÜŞ
  • MMA DÖVÜŞ

0 oylayanlar

5 Beğeni

merhabalar, steam envanterimdeki cs:go skinlerimi sattığımda bakiyenin yanında ‘‘bekleyen’’ şeklinde bir yazı çıkıyor ve bakiye hesabıma 24 ile 48 saat arasında geliyor. paranın gelme noktasında sorun yok steam beni dolandıracak değil ancak 1-2 gün beklemek artık zorunlu mu oldu? duplicate olaylarının artması, skin fiyatlarının piyasanın çok üstüne satılması gibi olaylar yüzünden olduğuna dair bilgiler edindim forumlar ve videolardan. steam’in tedbir amaçlı yapması güzel bir şey ama paranın hesaba hemen geçmemesi çok sinir bozucu oluyor. başka yaşayan var mı bunu? bundan sonra böyle mi olacak? bilgisi olan birisi yanıtlayabilir mi?

Steam hesabınızı mobil cihaz üzerinden giriş yaparak onayladınız mı? Steam Guard aktifse benim bildiğim kadarıyla bekletme yapmıyor.

evet steam hesabımı kullandığım ilk tarih olan 2017’den beri steam guard ile koruyorum. bu bekletme de ilk defa 2 gün önce başıma geldi. başta üst üste çok fazla eşya sattığımdan dolayı olduğunu düşündüm ancak haftada 1 kere eşya anca satarım. birkaç kişi daha yaşamış ancak neden olduğunu anlayamamak sinir bozucu oluyor.

1 Beğeni

Anladım o zaman bir şey diyemeyeceğim ama ara sıra bu tarz şeyler steam’de oluyor. En iyisi beklemek veya varsa çözümü yaşayan arkadaşlardan bilgi almak gibi.

1 Beğeni

2 yıl önce dahi bunun konusu açılmış blog sayfalarında. demek ki dediğiniz gibi dönem dönem bunların olması normal. teşekkür ederim.

1 Beğeni

Şuraya günde 3 4 sefer girebildiğim günleri özledim aw. Kıymetini bilin agalar liseli, ünili kardeşlerim :smiley:

selamin aleyküm

Aleyküm Selam.

Merhaba Arkadaşlar,

İstanbul’da düzenlenen oyun fuarı olan GİST’te standımızı açmış bulunmaktayız. Parktan etkinliğe gelecek olan arkadaşlarımızla alanda tanışmak ve ekibimizin geliştirdiği oyunu sizlere tanıtmak isterim☺️

24 Beğeni

Oyundaki sorunlar çözülürken

4 Beğeni

envanterdeki ürünler hackerların hesapları ele geçirdikleri hesaplardaki paraları bu şekilde kendi hesaplarına geçirdiklerinden dolayı sadece ederinden yüksek fiyata satılan ürünleri tedbir amaçlı 48 saat bekletiyor. Bir sürü mağdur var.Biri de benim kardeşim,steam cüzdanından 150 tl sini o şekilde aldılar
Benimde başıma geldi. Ets2 envanter ürünlerini yükset fiyattan koydum. 1 tane ingiliz birisi 4 tane ürünü 210,69 tl ye alınca benim paramı 4 -5 gün bekletip ben desteğe yazınca o şekilde cevap verdiler.

Şu çok güzel bir manzara…

1 Beğeni