Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

allaha emanet duruyo

3 Beğeni

“Biz Bize Yeteriz SimulasyonPark!” Kampanyası başlatıp tüm üyelere dmden iban atalım host domain parasını çıkaralım

7 Beğeni

Mesajını anladığımda haykırdım asfhgasdghf

Elhamdulillah Müslümanız Türküz

1 Beğeni

Onların doları varsa bizim de on numara gibi otobüs modlarımız var. Travegoyu tasarlayan Almanya bizim Travego otobüs modumuzu kıskanıyor!!!

1 Beğeni

Ben bi bok yedim.
Roberts Space Industries | Follow the development of Star Citizen and Squadron 42

1 Beğeni

Bende diyorum Park’a mı bir şey oldu. :grin:

1 Beğeni

ne kadara mâl oldu :smiley:

1.270 :rofl: Tayyip Erdoğan lirasına

1 Beğeni

:rofl: :rofl: :rofl: hayırlı olsun

1 Beğeni

Bide diyolar ekonomi çok kötü :smiley: aldık işte.

Vurmayın. 2 aydır düşünüyorum alsam mı diye…

3 Beğeni

oyun dedikleri gibiyse 1270 gayet ucuz.

son gelen zamlardan son harbiden bu oyun ucuz kaldı :smiley: ama yine de @SuvariGame_Furkan başlaman çok sağlıklı bir karar değil sdfdsfsdf tırın parasını buraya mı gömücen :smiley:

1 Beğeni

Oyunun içinde de herşeyin para olması bayıyor bı gemi felan alacam desen sıkıntı tırda gezip kazandığını uzayda gezip gömücen heralde

1 Beğeni

Oyun içinde herşey nakit para değil yani pay to win game değil. Oyun içi para ile dönüyor olay. Ve artı UeC satarak gerçek para elde edebiliyorsunuz. @HasanOfke bu oyun bana 3060 ve ryzn5 5500 aldırdı gömecek bişey kalmadı aga :rofl:

Almışken 3080i vereydim sana bende olursa satacaktim😁

1 Beğeni
Murat_Arda_GULDIKEN isimli kullanıcının ban yemesi hakkında oylama
  • Evet bence de ban yemeli!
  • Hayır, nazikçe uyarılmalı (ban yemeli)

0 oylayanlar

Bu kullanıcı yıllardır parkta olup sadece parkın düzenini bozan birisidir. 10 yaşındaki bir çocuğun söylemeyeceği kadar saçma cümleler kurarak sürekli tartışma yaratır. 70 yaşındaki bir ihtiyarmış gibi “3070ti alın ama oyun oynamayın gençler” diyecek kadar değişik bir kullanıcıdır. Hala adminler tarafından bir ceza verilmediği için tüm park kullanıcılarına açık bir anket oluşturmak istedim, umarım adminler dikkate alır. @admins

Ondan daha kötü yazanları da gördük. Kendince yorumlarında saçma gelen cümleler kurabilir. Bu yasaklatmayı gerektirmiyor. Ona karşı yazılan yorumlar daha ağır onlara bir şey yapmıyorken gidip onu niye yasaklayalım. Kendisi de hesabının silinmesi defalarca talep etti. Durumu düzeltmesi kendi elinde insanlar da şans veriyor ama gene mesele yutüpçülük, modculuk gibi basit şeylere indirgeniyor. Ben de daha doğru şeyler yazmasını isterim. İlk başta yazdığı tavsiyelere karşı tepkiler normal ama sonrasında zaten kişisel husumet orada başka yerde tartışmanız dışında bir çözüm yok. Tepki gösterenler zaten çoğu konuda sonuna kadar haklı çünkü ben de biliyorum ama olayı siz büyütüyorsunuz. Dikkate almasanız da olur.

Ama eğer kalıcı hesap silme istiyorsa sileriz artık herkes rahatlıkla gelip yazsın diye bir şey yapmıyoruz. Şu dönemde de gerçekten ETS2 topluluğunda yaşanan küçük sorunlara kafa yormaya gerek yok. Boşverin.

7 Beğeni

Hasan " Tepki gösterenler zaten sonun kadar haklı " ve " Bende zaten biliyorum " derken ? Ne biliyorsun abi ? Ben söyleyeyim " hiçbir şey bildiğin yok " … Bir kaç kuyruk acısı olan mod yapımcısı ve o yapımcıların etrafında işin kamera arkasından habersiz diğer fanboylar… Detaylardan sana net bahsetmemek benim ahmaklığım. O ayrı. Haklı haksıza takılan biri değilim ama bu anda tam bu noktada adamlara tamda istedikleri şeyi sen veriyorsun?.. Ben dengesiz, düzen bozan bir profil sergilememe rağmen resme bakın ? Ne yapsaydım bunlara karşı , eyvallah falan filen, o zaman benden iyisi yok. Bana nedenini tam olarak benimde net bir şekilde anlayamadığım türden karşıt, düşmanca saldırdılar kaç defa. Çokta ses etmedim. İşin kötü tarafı şu, taktığım, ısrar ettiğim şeyde şu; bu tipler toksit! Kişisel bir husumetimin bile olamayacağı, hayatımda çoğunu görmediğim tipler. Noldu peki şimdi ; Murat Arda dengesizdi kovuldu? Tutarsızdı, patavatsızdı? Hayır ; " Sivri dilli" , “Oyun Bozandı”… Yıllarca ses etmedik, forumlarda, YouTube’da, mod yapımcıları falan filen bilirsin işte. Herkes herkesin arkasından bir çok şey söylüyor. Elimde bir tane ss yok. Çünkü o kafada hiç olmadım. Adamlar geçtiğimiz aylarda yazdıklarımı ifşa ettiler. Ya onların diğerleri hakkında söyledikleri? Kişisel bir yere kayıyor otomatikman bu yazdığım metin, pardon. Sen beni banla geç, hiç te meraklı olmadığımı en iyi sen biliyorsun. PR’a ihtiyacı olmayan o tipleri de bence burada tutma. Gidip kendilerine form falan açsınlar. Otobüs anahtar kelimesinin geçtiği her yerde bende olmasam hır zaten çıkıyor. Genetik sorun bu. Ruh hastası ilan edildik ya??? Eyvallah Hasan. Boşver abi bas banı geç. Bunlara da cevap verme, çok saçma çok basit şeyler. Senin mesainden çalıyorlar… Hoşçakal SmPark…

1 Beğeni

Konu iyice sapmaya başladı. Bu konu altında tartışılacak bir şey değil bu arkadaşlar. Lütfen uzatıp konuyu kirletmeyin.

Helal kart çıkmış fsfdfgdfgdh https://tayyab.com.tr/