Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Donanımcı arkadaşlara bir sorum olacak, PC de bu aralar her açtığımda farklı bir boş disk rakamı görünüyor. Bunun sebebi ne olabilir? 1 hafta önce 54GB ken 3-4 gün 43 GB da kaldı sonra bugün 32GB gösteriyor. Bu sırada büyük bir güncelleme yapmadım, EPİC games güncellendi, birkaçta windows güvenlik güncellemeleri geldi. SSD ömrüylemi alakalı, virüs vs. denmi kaynaklı yoksa başka tetikleyen birşeymi var ?

1 Beğeni

Döktürmüşsün yine Serhan abi, ellerine sağlık :heart_eyes:

1 Beğeni

Genelde Steam ürünleri kendisi otomatik güncelleme atar. Veya altyapısını güncelleyebilir. Ayrıca IOBİT Advanced System Care üzerinden gelişmiş bir tarama yapmanızı öneririm. Bu program çok kapsamlı kayıt defterlerine kadar girip, gereksiz içerik ve dosyaları silen bir yazılımdır.

1 Beğeni

Uzun zamandır buralarda yoktum yaklaşık 17-18 gün oldu sebebi maalesef aşağıdaki olay yüzündendi… Şöför uyudu… 1 numarada seyahat ediyordum ben, 2 3 ve 4 de de ailem ile birlikteydik. Olayın başına sonuna direkt şahit olmuş oldum. Müdahale edip seslenene kadar olanlar oldu zaten…
Hayattayız yaşıyoruz buna da şükür olacaktan kaçamıyor insan maalesef. Herkese selam tekrardan. :raised_hand_with_fingers_splayed::frowning:

32 Beğeni

Geçmiş olsun… :pray:t2:

2 Beğeni

geçmiş olsun. bu ay başında balıkesir uludağ ile edirne’Ye dönmek zorunda kaldım. izmir’den manisa üzerinden geldi biga’dan geçti vs. rezil bi firmaydı yetişmeye çalışıyor, hızlı gidiyor vs. önlerdeydik kaza yapıcaz diye gerildik. istediği kadar frene ve retarder’a güvensin özellikle gece sıkıntı maalesef.
bizim rotadan şaşmıcan işte edirne-izmir için ya ısparta petrol ya da truva olmadı metro…

7 Beğeni

Geçmiş olsun

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun… :pray:

1 Beğeni

Bayramdan 3 gün önce esenlerde bizde kaza yaptık Ali osman ulusoy ile , kaptanlar takip mesafesini pek korumuyor yol boyunca sürekli ani frenlere maruz kaldık , bende 1. koltuk.

7 Beğeni

Geçmiş olsun hocam.

1 Beğeni

Geçmiş olsun

1 Beğeni

Geçmiş olsun dilekleriniz hepinize çok teşekkürler, @umutcan Size de geçmiş olsun… @HasanOfke Bölgede bilindik firmadan şaşmamak lazım haklısın valla…

1 Beğeni

Sizlere de çok geçmiş olsun , pamukkale tehlikeli bu yıl.

1 Beğeni

@Barbaros_Yanik Çok geçmiş olsun.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun hocam…

1 Beğeni

Geçmiş olsun

1 Beğeni

Geçmiş Olsun.

1 Beğeni

Çok geçmiş olsun kardeşim… :pray:

1 Beğeni

Geçmiş olsun :pray:

1 Beğeni

@Barbaros_Yanik @umutcan geçmiş olsun arkadaşlar, umarım ölen ya da yaralanan yoktur… :pray:

2 Beğeni