Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Yeni hobim ibb kameralarından kendimi izlemek :joy: (ilk fotoğraf sağ alt köşe kamyonet)

10 Beğeni

Geçtiğin saati bir köşeye not alıp sonra eve dönünce geri sarıp mı yapıyorsun yoksa anında siteye girip ss mi alıyorsun? Eskiden ibb ceptrafikten babam arabayı kullanırken izlerdim ama max 15 saniye gibi bir süre olurdu izlemek için, şimdi yine yapma isteği geldi. :smiley:

1 Beğeni

Süre olayı yine aynı ama ne kadar bilmiyorum, geçerken kameranın gecikme süresini hesaplayıp ona göre ibb cep trafikten ekran görüntüsü alıyorum. Ortalama bi 7-8 saniye gecikmeli düşüyor görüntü. 5-6 araç önündeki aracı kameradan tespit edip aracın o anki konumuna göre gecikmeyi çözebilirsin. İzleme süresi olduğu için o araç geçtikten sonra kamerayı tekrar açarsan denk gelebilirsin

2 Beğeni

Bu aralar mahallede iki de bir elektrik kesiliyor. Duyuru da yok sitelerinde.

Her yerde söylerim ki şu ülkede 1 İnternet 2 Elektrik şirketleri kadar başı boş kurumlar yok.

2 Beğeni

3 Doğalgaz şirketlerini unuttun

Aslında demek istediğim alt yapı veya kesinti sorunları ile ilgili. Elektrik şirketleri canı istediğinde elektriği kesiyor ve yaptırımı yok. internet şirketleri yok alt yapınız yok/kaldırmıyor gibi söylemlerde bulunup düşük hız veriyor yine denetleyen yok. alt yapıyı kendisi çekiyor ama alt yapı yetersiz oluyor.

1 Beğeni

Hoppalaa asın bayrakları beyler geliyor :smiley:

12 Beğeni

Aaaa öyle deme, şimdinin ve geleceğin otomobilleri artık “akıllı cihaz”, “tüketici elektroniği” olacak.

Tövbe yarabbim ya :man_facepalming:

Oyyyyy mu bee…

Bu işe bulaşmamak lazımdı :sweat_smile:

10 Beğeni

Hiç sorma aga :joy:

12 Beğeni

@HasanOfke abi Edirneliler Rize’ye gelip parfüm satıyorlar. :smiley: Rize ne alaka değil mi?

kim gelmiş?
genelde tam tersi oluyor. rantın yeni adresi edirne çünkü :slight_smile:

1 Beğeni

Bilmiyorum, son 2 aydır Edirne’den gelip Rize’de parfüm satmaya çalışıyorlar. :smiley: Almayacağım diyince diretiyorlar şiveli bir şekilde.

1 Beğeni

Hocam bunları tam olarak nereden alıyorsun?

@Berkee @kwnkos 64’cülere her yerde rastlamak mümkün :smiley:

4 Beğeni

Ben daha yeni başladım zor dayandım bu zamana kadar :sweat_smile:

Ankarada nerelerden güzel araçlar bulurum bilen varsa akıl almak isterim

fazla varsa bir tane de bana gönderin :d