Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Ahmet pubgci oldu :frowning:

popişten bang bang

Tavuk görünce aklıma “nedense” aleyna tilki geliyor allah kahretmesin :rofl:

mide bulandırmakta üstüne yok :joy: @AhmetGLC

site sakinleri geçmişte acılan ‘merhaba-şu nedir-şunu aldım gibi’ arama sırasında karşımaz cıkan içi boş konuları etap etap temizlige başlıyorum bilginize.

Farkındaysanız birkaç gündür siteden herhangi bir mail gelmiyor. :smiley: Email özeti kapatılmıştı.

@Ocean sen baya ilerlemişsin traktör falan… hoş oyun

Call of Juarez Gunslinger eski ama güzel oyun herhangi bir bug. yok tavsiye ederim.
tek sıkıntı sürekli hikayeyi anlatması.

Geldi aslında ama daha az baya az

Hiç gelemediğim bir özellik :expressionless:

Eski emailler hala duruyor yeni gelmemiş harbiden iyi oldu normaldede Twitchten ve Facebooktan deli gibi mail geliyordu bide simpark eklenince 4k ya kadar çıkıyordu gelen kutusu

patron yarın yer yok deme @HasanOfke :joy:

azcık alanımız kaldı ama şu an screenshots konusunda hareketlilik yok sanırım bu ay paket yükseltilecek rahatlayacak ama trafik vs. cpu gibi problem de yok olsa zaten başta o kadar salmazdım ayrıca amazon s3 servisi desteği de var çok büyük bir yer haline gelirse kullanılacak

BIM yaptı yapacağını yine :smiley:

sözde 3 firma var rekabet etmeleri lazım ama nerde, ceza yiyorlar ama kazanc yanında ceza cerez parası olunca devam.

ben alırken media markt- teknosa-bimeks 6.100 tl idi rekabet nerde yada o ne :smiley:

bim olayına gelirsek bu bir reklam taktigidir,algı yaratma hafızana o magzayı kazımak amaç. ‘stoklarla sınırlı sadece’ 1 tane? 2 tane? ucu acık :slightly_smiling_face:

işin özü,6 tl olan şeyi sen tutup 4tl satıcam dersen hiçbir ülkede yedirmezler.

Orasını bilemem ama en çok aldığım çikolatanın fiyatını 5 kuruş arttırdılar çok sinirlendim :face_with_symbols_over_mouth:
50 kuruş verip yiyordum şimdi 5 kuruş gibi çıkıntı işlerle uğraşıyorum. :rofl:

kategorileri boş bırakmak yerine oyun veya konu hakkında kısa bilgi vermek daha şık ve yararlı olur.

Bütün kategorilerin açıklamaları tek satıra indi çünkü listelemede gereksiz yere alan kaplıyor. Uzuyor… :frowning: Kapatma seçeneğine bakıyorum.

İlk kişilik derken ? :thinking:

bütünden sadece orasınımı gördün,yanlış yazmışım işte :slightly_smiling_face:

call of juarez gunslinger bitti bende bittim,cıldırttı bir sus yavv ateş edecek cart kamerayı cekiyor falan filan.:face_vomiting:

Yalnız; mı ayrı abi :rofl:
Şaka maka hani belki duymadigim bir tamlama falandır diye sorayim dedim :slight_smile: