Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

polis saçma sapan bahaneler ile orası ile uğraşıyorsa mevzu çok başkadır, birinin rantı gitmiştir ayrıca artık o saat satan garibanlar yok, bazı yerlerde bazı suçlar bunların eline geçti, afganlar vs derken dikkat çekmiyorlar.

1 Beğeni

:clown_face:

5 Beğeni

Tamamen gözdağı vermek için zaten suç oluşturan bir şey de değil milleti korkutmak için karakola davet etmek yerine sabahın köründe evlerinden almışlar

1 Beğeni
4 Beğeni

Serinin tamamını çıktığı gibi izledim ayrıca tüm Erlik videolarını çok iyi bilirim ülkenin sorunlarını daha iyi anlatan bi kanala denk gelmedim. Tavsiye edeceğiniz başka kanal var mı?

2 Beğeni

Efsane yol.

1 Beğeni

şimdi bi küfür var yazmayayım

5 Beğeni
8 Beğeni

hüloğğğ moment

1 Beğeni

bir değil iki değil, üç kişiler. serdar moment

2 Beğeni

Daha kotu ne olabilir derken hergun ayri bir olayin cikmasi artik sasirtmiyor.

9 Beğeni

bugün cüneyt arkını kaybettiğimizi öğrendim tweeterdan Allah gani gani rahmet eylesin çok büyük oyuncuydu :frowning:

12 Beğeni

M.2 SSD almayı düşünen varsa tavsiye ederim uygun fiyat, performansı da gayet iyi

Silicon Power US70 1TB 5000MB/S-4000MB/S Nvme Pcıe M.2 SSD (SP01KGBP44US7005)

https://www.hepsiburada.com/silicon-power-us70-1tb-5000mbs-4000mbs-nvme-pcie-m2-ssd-sp01kgbp44us7005-p-HBCV00000TJD1X?magaza=GTI+Bilişim&url_src=ios-product-detail

2 Beğeni

Telefondan bakıyorum ürün yayından kaldırılmıştır diyor

2 Beğeni

tükenmiş olabilir, donanım arşivinde paylaşıldıysa bitmiştir :smiley:

2 Beğeni

o kadar sallamıyorlar ki
artık bayrak bile yalap şalap götürülüyor

6 Beğeni

Acayip duygu, sasirmak desem degil uzulmek desem degil, bir yanda dinazorlar bir yanda jelibonlar, telefoncu amcalar, huloggcu ablalar, kiyamet kopsada daha fazla rezil olmasak

4 Beğeni

Türkiye Server’ı altın dönemlerini yaşıyor resmen :slight_smile:

3 Beğeni

9 Beğeni