Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

bu hızla sonbahara 50 lira olur herhalde

2 Beğeni

Adam füze yollamış resmen.

5 Beğeni

Bu yandaş olan ünlülerin internette feryat figan şikayet etmeleri çok komik oluyor arkadaşın dediği gibi git kaynağına sor

1 Beğeni

Nasıl ya ? :smiley:

2 Beğeni
2 Beğeni

ahahahaahaha yan sanayiye ayar çekmişler

4 Beğeni
2 Beğeni

Hm… Ve bu adam ölmüş sonra.

1 Beğeni

2 Beğeni

:neutral_face:

1 Beğeni

steam gift karşılığında tarkov alabileceğim birilerini arıyorum ilgilenen yazabilir mi?

1 Beğeni

Arkadaşlar benim anlamadığım birşey var. Call of Duty Modern Warfare 2 tee kaç yıl önce çıkmış bir oyundu. 2 yıl önce de remastered versiyonu çıktı. Ama bu geçen gün yayınlanan Call of Duty Modern Warfare 2 fragmanı da neyin nesi?

2019’da çıkan oyunun devamı şeklinde.

türkçesi person of interest - #129792289 - ekşi sözlük

2 Beğeni

reboot yedi seri

Tüm bölümlerini 3 4 kez izlemisimdir en sevdiğim dizilerden birisidir. Her bölümde başka konuları işleyip dizinin tamamında bir bütün oluşturmasını çok iyiydi resmen bir yapboz mantığı.

3 Beğeni

şu an 3x3’deyim, bazı filler bölümler harici diğer bölümü merak ediyorsun, 2. sezonun sonlarında 5 bölüm birden izledim, hr’a ne olacak, yaşlı mavi gözlü adam ne ayak, elias’ dışarda neler yapacak, bir sürü merak edilecek karakter var,if then else bölümünü çok övüyorlar bakalım spoiler yememek için dizi ile bir şeylere bakmıyorum, aşı bölümünü ise ekşi sözlükte gördüm zaten o kısım yüzünden araştırıp başladım.

bazen Polat Alemdar’a bağlıyor ama güzel.

1 Beğeni

Dizinin artık en güzel bölümlerine gelmişsin diyebilirim buradan sonra dizinin her bölümünde asıl olayları unutmamanı tavsiye ederim. Çünkü bu dizide en sondaki olayı bile en sona bağlandığı için her bölümdeki detayları kaçırmamak lazım.

2 Beğeni

https://eksisozluk.com/14-haziran-2022-motorin-zammi--7302725?a=popular

pompalanan türkiye isimli erotik film

1 Beğeni