Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

zurna da var…

3 Beğeni

:smiley:

akpli olursanız gerçekten mümkün belki pastadaki pay azalmıştır ama çabanıza bağlı olarak hala yiyebilirsiniz. :smiley:

8 Beğeni

Bu adamın çıkardığı işler gerçekten muhteşem. :slight_smile:

3 Beğeni

Zurnanın gayda sesi çıkarttığı yere…

3 Beğeni
3 Beğeni

Selamlar SimülasyonTürk takipçileri✋

Herkesin Ramazan ayını tebrik ederim. Daha sağlıklı, huzurlu ve mutlu günlere, bayramlara ulaşmanızı temenni ederim. :pray:

En kısa zamanda tüm insanlık ve ülkemiz adına hayırlı haberler alırız inşallah…Gurbette olsam da ülkemizdeki tüm sorunlar ve yaşanan acı hadiseler, beni derinden yaralıyor, üzüyor. Tüm bu acıların, problemlerin bir an önce sona ermesini, millet ekonomik kriz altında preslenirken, her gün intihar haberleri duyarken, milletle alay eden keyif çatan muktedirlerin bir an evvel saltanatının sona ermesini diliyorum. :pray:

23 Beğeni

Tüm simülasyon ailesinin ramazan ayının mübarek olmasını diliyorum.
Umarım her şey gönlünüzce olur. :slight_smile:

11 Beğeni

Herkesin Ramazan Ayı mübarek olsun arkadaşlar. Umarım her şey beklediğimiz ve istediğimiz gibi olur. :slightly_smiling_face:

11 Beğeni

Herkesin Ramazan Ayı mübarek olsun :slightly_smiling_face::bouquet:

11 Beğeni

Herkesin Ramazan Ayı mübarek olsun, Allah buradaki herkese birlikte daha nice ramazanları da görmeyi nasip etsin :slight_smile:

11 Beğeni

zuahahahahaahahahahahahahaah bakmayın böyle olduğuna yine dönerlerrrrr

9 Beğeni

Ahmet Davutoğlu’na Atatürk imzalı kalpak taktıran hayat eski sevgilimi benimle barıştırmıyor :sob:

3 Beğeni

nerede bilmiyorum kaynak yok
başka yerde yok

ama yediğine eminim gibi
bu devirde bu ekonomide böyle diyenin ağzına kürekle vurmak lazım

7 Beğeni
2 Beğeni

Allah sebep olanların belasını versin, ne günahı vardı bu uçağın, savaş başlayana kadar dünyanın her tarafına aşı ve tıbbi malzeme götürmekle geçti bunun günleri. Konuşan adamın içi o kadar yanıyor ki, “sol kanadı, motorları kurtarabiliriz” demesindeki o hüzün, o çaresizlik, ah be abicim.

4 Beğeni

Devrim ateşi Trakya’dan alevlendi :slight_smile:

6 Beğeni

Maths error.

6 Beğeni
4 Beğeni

Yenikapı - Kazlıçeşme arasındaki hatalı tünel çizimini düzeltmişler. Bu arada demiryollarına meraklı arkadaşlar için güzel bir sitedir öneririm.

3 Beğeni

:neutral_face: