Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Grafikler mükemmel görünüyor. Optimize olur mu orası bilinmez tabi. Ama optimize gelirse oynanış kısmı kalır bir tek eksik olabilecek tutma ihtimali olan bir oyun.Çıkınca hep beraber göreceğiz. Gameplay trailer gayet güzel olmuş bu arada.

3 Beğeni

4 Beğeni

mood aw

5 Beğeni

2008 krizinde ve arap baharında da petrol yüksekti ama o zaman kuruş kuruş zam geliyordu şimdi dolar yüksek olduğu için 1dolar bile artsa zam yapılmak zorunda ama sorsan sorun bizde değil dışarda savaş var :joy: :joy: :joy:

damacana su 16tl olmuş, mazota zam geldikçe toptancı bunlara zam yapıyormuş, bunlar da bize yapıyor, aldığım su marka bile değil, askere gidecektim işsiz kalan bari askerliği aradan çıkartayım diye düşünüp yığılma yaptığından yoklama kaçağı olmama rağmen sevk tarihimi ileriye attılar dilekçe verdim kabul etmediler, batıyoruz öyle böyle değil.

2 Beğeni

Hangi damacana 16 TL?

1 Beğeni

Olsun ben hep 50 liralıh alıyom (!)

1 Beğeni

bugün lpg ve benzin aldım hiç yoktan 500 lira gitti cepten lpg fulledim benzinden 200 liralık aldım harbi yazık ya.

1 Beğeni

valla hocam ben edirnede 19 tl’den aşağı damacana su kullanamıyorum 16 tl olsa keşke…

2 Beğeni

5 Beğeni

@HasanOfke abim illegal sitelerdesin :smile:

7 Beğeni

olsun izlenme gelir yapacak bir şey yok
mail atıp kaldırmaya harcayacak zamana değmez

5 Beğeni
1 Beğeni

Ne 2023müş arkadaş. 2023’te Lozan bitiyor yalanının yanına bi de bunu ekliyorlar.
Ne olursa olsun bunlara inanan 300.000 kişi var bence.

4 Beğeni

2023te de 2053e uzatacaklar :joy: :joy: :joy:

1 Beğeni
2 Beğeni

aktroll con bile Atatürk ile yazı bitiriyor, dünya hali işte.

Ne alaka aktrollük?

8 Beğeni

En baba Passat “Alltrak” gelecek, sedancılar ve aşiretler üzgün :rofl:

Sonunda herkes staton wagon’un kıymetini bilecek :joy: :sweat_smile:

Bence Arteondan ve yeni gelecek olan elektrikli Aero B sedan projesinden dolayı yapmışlardır. Kaç can yaktın be arteon Önce passat cc, jetta, phaenton ve şimdi de passat sedan :joy:

Bir de bu Trinity arkadaş var

Dünyadaki Suv , station wagon ve station wagon’un cross versiyonları ve crossover’a olan talebin sürekli artması sedan üretiminin bitmesinin temel nedeni.

Çok oldu affedin :joy:

4 Beğeni