Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

üstündeki bmw şeyi sticker gibi birşeye benziyor yakından bakıp incelemek lazım. neyse o zaman g29 alana kadar dfgt alayım daha iyi. g29 un sıfırları zaten vitessiz satılıyor 1.500-1600 lira anca temiz 2.el alınırsa yanında vites veriyorlar uygun fiyata.

1 Beğeni

Maddi durumun neyi karşılıyorsa onu al tabi ki zorlamanın anlamı yok ama dfgt seni tatmin eder bundan emin olabilirsin

1 Beğeni

arkadaşlar ya bir sorum olacak pc de gta 5 oynayan varsa ps3 hesabını pc ye aktarma olayı kalkmış diye duydum doğru mu? arkadaş rockstar a mail atmış onlarda mart ayından beri kalktığını söylemişler teyit amaçlı sizlere de sorayım dedim.

Eskıden vardı evet şuan aktarma olayını ya paralı yapıyorlar ya da olmuyor tam bilmiyorum ama olmadıgından eminim

beylerr ets 2 special transport alıyımmı

Thrusmaster T80 var bi ona bak istersen.

Sen bilirsin. Paran varsa hiç çekinmeden al.

yaa 12 tl var ama başka mı alsam

Başka ne almayı düşünüyorsun ?

yok başka almak düşündüğümde varsa güzel bildiğin başka onu alırım

değermi yani 15 dorse için

Ets 2 için başka bir dlc almayı düşünüyorsan eğer çıkış tarihine bakaraktan almanı tavsiye ederim.

Bunu sadece 15 dorse için düşünme. Ondan da fazlası var çünkü.

Paket ile 10,20 tl gibi bir fiyat oluyor eğer diğer dlc lerin sahibi iseniz, yoksa yine de 6 lira bir indirim alırsınız

hangisini alsam

Sırayla gitmeni tavsiye ederim.

@furtunali61 Lütfen ardarda mesaj atmayalım! Yazdıklarınızı tek bir mesaj altında toplarsanız mesaj kalabalikligini engellemiş oluruz.

1 Beğeni

Selamun aleyküm beyler herkese günaydın bu arada sonunda dün akşam ets2 yi yükleyebildim steama alırım bir h.o alır almaz da oyuna girdim hemen aldım bir tane yeni scania