Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Tesekkur ederim. prototip olan bu araci yaparken Sd.Kfz8 / DB 10 PROTOTYP alman paletli aracindan esinlendim, palet yerine tekerlekleri kullandim ve ortaya boyle bir arac cikti.

6 Beğeni

Nereye atsam bilemedim yanlış yaptıysak affola

1 Beğeni

Birazda Maç konuşalım beyler son 30 dk skor ne olur ?

8 Beğeni

Türkiye 2 - İtalya 0

4 Beğeni

inşallah yeneriz

5 Beğeni

Onu bunu bilmem de bugün Roma’yı yakacağız inşallah. Skor da 4-1 olur bence.

2 Beğeni

takip etmediğim için tahmin yapamıyorum :smiley:
başladı

7 Beğeni

Futboldan pek anlamam ama İtalya’yı yeneceğimizi düşünüyorum :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Ozan yerine İrfan oyuna girmeli, Yusuf yerine de Cengiz’i almalı. İtalya çok feci hücum futbolu oynuyor. 0-0 bitmesi mucize olur ama ben şansa da olsa 1 gol atacağımızı düşünüyorum. 1 puan almak çok iyidir.

1 Beğeni

Onlardan önce kenanı alması lazım resmen 10 kişi oynuyoruz onun yüzünden adamın ne presi var ne önüne top alabilmesi var çıldırttı beni

2 Beğeni

bende ama italya finallik bir rakip inşallah yeneriz daha baştan meftaa olmayalım :smile:

Top kontrolü denen bir şeyin varlığından habersiz resmen.

1 Beğeni

Keşke onun yerine Cengiz oynasaydı

Ya Kenan dururken Yusuf’u çıkarmak nedir ya ben bu Şenol hocanın yaptığı hiçbir değişikliği sevmiyorum her zaman yanlış değişiklikler yapıyor

Golu merih atti dediler heyecanlandım bizim kaleye atmis :smiling_face_with_tear:

Lna 3 oldu

2 Beğeni

:frowning:

2021-06-11 23_40_40-Window

9 Beğeni

Ya hiç bişey yapamadık resmen tek kale maç yaptılar defanstan çıkamadık bizimkiler lütfen biz top oynuyoruz demesinler
İlk gol neysede 2. Ve 3. golü yemeyebilirdik özellikle 3. Gol atsana işte ileri ne top çeviriyon defansta

2 Beğeni

Rocket League :smiley:

4 Beğeni

Spikere göre 3 sıfır yendik italyayı.:smiley:neyse geçmiş olsun.

4 Beğeni

O sıra telefonla ilgileniyordum İtalya 0 Türkiye 3 mü dedi ben mi yanlış anladım

2 Beğeni