Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

doymadılar betona

3 Beğeni

İnitial D çık aklımdan toyota ae86 çık

3 Beğeni

Sizlere de böyle yazıp rahatsız edenler oluyor mu? Bu bana denk gelen 5. oldu. TruckersMP’nin 50 tane konusu var kayıt olmayla ilgili, 1.41 geliyorken niye kayıt oluyorsa artık. Hazır cevap bekliyor. onu geçtim “knk” nedir ya :smile:

image

5 Beğeni

Ters Cevap verince de kullanmadıkları küfür kalmıyor .d

5 Beğeni

İnsanlar araştırma yapmaktan aciz.

5 Beğeni

Bir ara bana da buna benzer şeyleri yapanlar vardı
siz onları boşverin hocam :blush:

1 Beğeni

Türk grafik sanatının kurucusu ve reklamcılığın ilk büyük isimlerinden İhap Hulusi nin doneme ait bir calismasi

11 Beğeni

Yapanın ellerine sağlık valla kaliteli ve güzel bir reklam yapmış. :blush:

2 Beğeni

Uzun zamandır oyun oynayamıyordum, bugün ets açayım dedim g29’u bilgisayara bağladım ama ps4 ışığı yanıp sönüyor ve direksiyon ilk açılıştaki dönüşünü yapmıyor. Bu neden olabilir ki?

ÇÖZÜLDÜ: Direksiyon setinin diye radyonun kablosunu prize takıyormuşum 1 saattir… :man_facepalming:

5 Beğeni

:slight_smile:

17 Beğeni

SCS forumda üyeler özgür bir şekilde konularda forum kurallarına uygun şekilde kendi görüşlerini fikirlerini düşüncelerini beyan ediyorlar,forum ortamının güzel yanlarından birisi de bu diye düşünüyorum, SCS forumda, “hype” diyerek insanlar gayet neşeli yorumlar yapıyorlar güzel bir sohbet ortamı var yeri geliyor spekülasyon yapıyorlar yeri geliyor bloglar hakkında konuşuyorlar yeri geliyor eleştiriyorlar ama hepsini saygı çerçevesinde yapıyorlar, kimse bu konu dışı, bu spam demiyor.
Oyuna eklenecek veya eklenmeyecek bir araç/harita veya herhangi bir dlc için o konu içinde insanlar fikirlerini forum kuralları çerçevesinde belirtebilmelidir.
Parktan bende ayrılıyorum, hakkınızı helal edin. :blush:

6 Beğeni

İnsanlar düşüncelerini özgürce belli kurallar çerçevesinde paylaşamayacaklarsa bu forum ne işe yarıyor. Bir konu hakkında konuşurken arada farklı konulara girilmesinde ne sıkıntı var anlamadım.

1 Beğeni

bence bu konuda konuşacak son kişisin çünkü sildiğimiz ve şikayet edilen mesajlar sen dahil hep aynı kişilere ait :slight_smile: ben de sabah akşam raporlara bakıp hep aynı kişiyi görmek zorunda değilim
bir sürü insan yorum yazıyorken niye hep aynı kişiler yüzünden tartışma çıkıyor? daha önce yaşananları unutuyorsunuz
gelip burada özgürce yazmaktan falan bahsetmeyin karnıma ağrılar giriyor gülmekten :smiley:

ve daha önce önemli konularda yarattığınız kaos ortamını da unutmayın :smiley: biraz da sizin yaşattığınız sorunlar yüzünden artık böyle davranıyoruz çünkü bıraktığımız an birbirine giriyorsunuz

mesajlaşmada sıkıntı yok ama aynı şeyi tekrar etmek mantıksız 2 mesajda anlatılacak olayı 10 mesajda yazmaya çalışırsan burada konuyu gereksiz yere uzatmış olursun

ve bunu saçma sapan yerlere çekmeniz de sadece güldürüyor :slight_smile:

siz olayı hala anlamamış gibi görünüyorsunuz

13 Beğeni

ve gelip yine durup dururken ortalığı nedense aynı grup karıştırmaya çalışıyor :d inanılmaz gerçekten inanılmaz

ama kimin umrunda? :stuck_out_tongue: sizin uzaklaştırmamak hata sanırım ama her defasında sizden dolayı bir saçmalık dönüyor

3 Beğeni

Arkadaş bir şeyler yazdı bende ona cevap verdim ne var bunda tamam bir konunun çok fazla dağılmasını bende istemiyorum ama araya dereye bir şeyler sıkıştırmış olabiliriz birileri moderatörlük yapıp (bu sen değilsin.) tartışma çıkartıyor ama ne hikmetse suç bizim üstümüze kalıyor ben zaten burada çok aktif değilim eskisi gibi bırakın da park biraz özgür olsun.

1 Beğeni

zaten eskisi gibi ama dediğim gibi sorunu yaratan başkaları :slight_smile: yoksa kimsenin yazdığında sıkıntı yok sadece konular gereksiz yere uzuyor ve sonra millet birbirini kırıyor ondan sonra da müsade ettik diye mevzu bize patlıyor bunu da gördük daha önce farkındaysan :slight_smile:

yani özetle değişen bir şey yok her şey hala aynı sadece bazı konularda biraz goygoy dozunu düşürmek zorundayız bir sürü insan gelip okuyor ama faydalı bir şey çıkmıyor

ben daf konusunda daf araçlarıyla ilgili bilgi almak isterim ki arada böyle güzel yorumlar geliyor

12 Beğeni

parka 4-5 saat girmedik neler olmuş neler :smile:

4 Beğeni

Hiç Sorma :smiley:

3 Beğeni

toplasak 15 kişi varız neyin kavgası, yalnız şöyle bir sıkıntı var tır konularında yine tır hakkında goygoy yapınca konu kilitleniyor ancak bu konuya yazınca bu sefer gidin tır konusunda tartışın diyorsunuz.

6 Beğeni