Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Eğer sistemin orta seviye ve üstü bir sistemse Kesinlikle ‘‘Kaspersky İnternet Security’’ Dünya’daki en iyi Antivirüs programı bence. Zaten yapılan testler de öyle söylüyor.

1 Beğeni

kutu açılışı videosunda vs. tepkinizi gösterirsiniz :d
ancak mesele destek görmekti o olduğu için sıkıntı yok
msi ile devam edicez diğer ürünler de gelicek ancak 1060tan rtx3060a geçişin farkını yayınlar ve videolarda göstericez daha faydalı olur
öteki gpu için aslında sistemin tamamen yenilenmesi gerek ileride onu yapabiliriz

7 Beğeni

Hayırlı olsun bu arada , sadece üst tarafta 3060’ın beğenilmemesine yorumum :slight_smile:

2 Beğeni

ne zaman ıslatıyoruz :upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face: ups ramazandayız olmaz ok tamam bekleriz biz :yum:

1 Beğeni

Özellikle araştırma yapmadım, sadece öncesinde takip ettiğim yayıncılar paylaşmıştı ve bu dikkatimi çekti.

2 Beğeni
16 Beğeni

Eh bir kutu açılış videosu gelir artık.

3 Beğeni

az önce telefonla çektim :slight_smile: iyi oldu bence idare edin ancak değişim başlayacak elbette :smiley: farklı şeyler bekleyin bunlar sıradan :smiley:

5 Beğeni

hayırlı olsun abi

1 Beğeni

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :blush: @HasanOfke

3 Beğeni

birkaç kişi izlesin ona göre yayınlıcam

16 Beğeni

Hayırlı olsun. Yeni nesli beklerken eldekinden oluyorduk, zaten kur dengesiz bu yüzden RTX2060 aldım.

2 Beğeni

SimülasyonTÜRK geç kalınmış ilgiyi almaya başladı diyebilir miyiz? :slight_smile:

5 Beğeni

Aslinda bence tum ilgi alaka 5kill alan evinizin ustunden ucakla gecen vs ici bos trailerlar hazırlayıp haber niteligi bi yana reklam pesinde kosan yozlasmis yayıncilari ilah haline getiren distributorler umarım bundan sonra gercekten emekle hazırlanmıs cevirilerden modlara bircok katkisi olan bu ailenin kiymeti bilinir🙏

4 Beğeni

konudan bağımsız ama içinde bulunduğumuz süreçle alakalı ondan dolayı yazıyorum yanlış anlaşılmasın lütfen :slight_smile:

süresiz kapanma gelecek yakında hepimize…

2 Beğeni

Ekran kartların altından daha değerli olduğu böyle zamanda böyle hediye almak çok iyi olay. :smiley:
Hayırlı olsun, iyi oyunlar.

2 Beğeni

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-3060-gaming-x-trio-12gb-gddr6-192bit-nvidia-ekran-karti.html
Stokta bulunabilirse 9.800tlik bir hediye.:smiley:
Neyse hayırlı olsun.

1 Beğeni

Ondan sonra bollaşacak=Aşıların satışı serbest olacak (ytd)

1 Beğeni

Yasaklar başlamadan saatler önce yeni evime taşındım. gece sabaha kadar eşya toplayıp 05.00 da ev taşıdım :smiley:

elektrik hemen bağlandı da, sormak istediğim bişey var ahali :smiley: vodafone internet ne kadar sürede taşınır? hiç taşıtan vs. oldu mu İstanbul içi Kadıköy özellikle

2 Beğeni

vodafone ise Allah kolaylık versin basit bir arıza da bulundum adamlar daha hala gelecekler en iyisi türk telekom
ben vodafone yi mahkemeye verdim

1 Beğeni