Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Baştada ciddi ciddi nolucak acaba diye bekliyordum :smile:

Kim almak ister?

2 Beğeni

neyyyyy 420 ne be insafsızlar EA seni allah bildiği gibi yapsın emi

2 Beğeni

verdiği mesaj belli, dönüyoruz dönüyoruz dolaşıyoruz aynı yere geliyoruz, ilerlediğimizi zannederken bilmem kaç yıl geriye aynı yere dönüyoruz. ülkecek bu kısır döngü kafasından kurtulmamız lazım yoksa adamın dediği gibi Allah’ın dediği olur.

1 Beğeni

koruma iç güdüsü ve adrenalin adama neler yaptırıyor normalde bir vaşağı tutup öyle bakamazsın :smiley:

5 Beğeni
5 Beğeni

Hemen F-MAX ile goba haritasında Baykal Gölüne gidiyorum :smiley:

Kimse istemezzzzz

Arkadaşlar biz oyuncular olarak ne yapacağız! Sanırım bir süre daha sistem toplamayacağım! En azından para biriktiririm :slight_smile:

2 Beğeni

Sertifikalı olduk :smiley: @HasanOfke

(Park Bekçisinin Selamlar diye bir özel mesajı olucak orada adımları tamamlıyorsunuz en sonunda sertifikalı oluyorsunuz 1 senede anca fark ettim o mesajı :smile:)

4 Beğeni

Park bekçisi “capy bara” derken neyi kastediyor. Arama yerine yazın diyor, yazıyorum “sonuç bulunamadı” yazısı ile karşılaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

1 Beğeni

Bende yapamadım onu atla de geç vermesi lazım o zaman sertifikayı :slightly_smiling_face:

Şu an geçici olarak yeni üyelikleri doğrulanmış üyelerden davet ile alabilme özelliğini açtım. O yüzden böyle oldu. Bir şeyler düşünücez. Telefon numarası iki faktörlü doğrulama ben de istiyorum ama bir şeyler zorunlu oldukça sorumluluk da yükseliyor.

2 Beğeni

Şimdi bende sertifikalı oldum. :smiley: :smiley: Oldum da bu sertifika nerede işimize yarayacak ? :thinking: :thinking: :thinking:

1 Beğeni

Rozet kazanıyorsun :smiley:

1 Beğeni

tam olarak nasıl mesaj geliyor ekran görüntüsü atar mısınız? :smiley:

1 Beğeni

@HasanOfke

2 Beğeni

oha çüş :smiley: ben sen makarasına yaptın sandım böyle bir şey olduğunu bilmiyordum

5 Beğeni

nasıl yapılıyor

1 Beğeni